PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

TRY Çiftleri İşlem Koşulları Değişikliği

TRY Çiftleri İşlem Koşulları Değişikliği

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2023

Değerli Yatırımcımız,

Gedik Forex Metatrader 4 platformunda işlem gören TRY çiftlerinin işlem koşullarında 2 Mayıs 2023 Salı günü itibariyle değişikliğe gidilecektir.

Değişiklik ile birlikte işlem platformuna TRY çiftleri için yeni sembol seti eklenecektir. 2 Mayıs 2023 Salı günü saat 17:00'dan itibaren yeni eklenecek olan sembol seti 1:4 kaldıraç oranına sahip olacak ve hedge marjin oranı %200 olarak güncellenecektir. Yeni sembollere ait bilgiler aşağıdaki gibidir.try işlem koşulları

Yeni eklenecek semboller ile birlikte, mevcutta işlem yapılan .gy uzantılı semboller 2 Mayıs 2023 Salı günü saat 17:00 itibariyle close only (sadece kapatma yönlü işlem) olarak ayarlanacaktır. Belirtilen tarihten itibaren yatırımcılarımızın .gy uzantılı sembollerde karşılık pozisyon açamayacağını önemle hatırlatırız.

USDTRY için maksimum 2 lot, diğer TRY çiftleri için 1 lotluk pozisyon limiti uygulamasında değişikliğe gidilmemiştir. 

İşlem koşulları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için 5 gün 24 saat boyunca 0216 453 0120 numaralı telefon yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bilginize sunarız.

İlginizi Çekebilecek Yazılar