Hizmetler

Hizmetlerimiz

Sizi Arayalım

Hizmet Anlayışımız Eksiksizdir

Yatırımcılarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek için çok geniş bir ürün portföyü sunarız. Gedik Yatırım olarak ayrıcalıklı hizmetlerimiz; aracılık hizmetleri, kurumsal finansman, araştırma ve portföy yönetimi gibi hizmetlerle sınırlı değil. Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar ve kurumsal hizmetler ile bir yatırımcıya ihtiyaç duyabileceği her alanda hizmet sunuyoruz.

Aynı zamanda iştiraklerimiz Marbaş Menkul Değerler AŞ, Inveo Yatırım Holding AŞ, HIVC Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ ve Inveo Portföy Yönetimi AŞ ile de yatırımcılarımıza uçtan uca hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Bireysel Hizmetler

Portföy Yönetiminden Yatırım Danışmanlığına kadar size özel birçok hizmetten kolayca faydalanabilirsiniz.
Loading

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal Finansman, Uluslararası Kurumsal Satış, Halka Arza Aracılık ve Hazine İşlemleri gibi şirketinize özel birçok hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz.
Loading

Aracılık Hizmetleri

Borsa İstanbul Pay Piyasası, Repo/Ters Repo Pazarı, BAP, Uluslararası Pazar Depo Sertifikaları Piyasası, Uluslararası Pazar Borçlandırma Araçları Piyasası, VİOP, Kaldıraçlı Alım Satım İşlemler işlemlerine aracılık hizmetleri
Loading

Gedik Yatırım Private

Gedik Yatırım Private hizmetimiz ile bireysel ya da tüzel nitelikli yatırımcıların risk profilini belirleyerek varlıklarını kişiye özel olarak yönetiriz.
Loading

Araştırma ve Analiz

Yatırımcıların doğru kararlar almasına destek olmak için geniş bir yelpazede içerik hazırlanıyor. 

Size Uygun Yatırım Ürününü Birlikte Belirleyelim

Sizi Arayalım

Gedik Yatırım'da sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.