PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Kurumsal Hizmetler

Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetler

Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz

Yurt içi ve yurt dışı piyasalarda hisse senetleri, vadeli işlem ve opsiyon piyasaları, kaldıraçlı işlemler, şirketler için kur riskinden korunma çözümleri ve araştırma hizmetleri ile beklentilerinize ve yatırım ihtiyaçlarınıza en uygun tüm finansal çözümler Gedik Yatırım’da.

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal Finansman

Kurumsal finansman ihtiyaçlarınıza, profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile sunduğumuz aracılık ve danışmanlık hizmetlerimizle katkı sağlıyoruz.

İNCELE

Uluslararası Kurumsal Satış

Yurt dışı ve yurt içinde yerleşik kurumsal yatırımcılara algoritmik ve yüksek frekanslı işlemlere aracılıktan, temel analiz bazlı konvansiyonel yatırımcılara sunduğumuz servislere kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

İNCELE

Halka Arza Aracılık

Uzman Kurumsal Finansman ekibimiz, güçlü Bireysel ve Kurumsal Satış ekibimiz, geniş şube dağıtım ağımız, geniş yatırımcı tabanımız ve araştırma desteği sayesinde bugüne kadar birçok işlemi başarıyla tamamladık.

İNCELE

Hazine İşlemleri

Finansal piyasadaki ürünleri, kurumsal ve ticari müşteriler için bir araya getirerek sunan bir pazar olması amacıyla verdiğimiz hizmetlerdir.

İNCELE

Sizi Arayalım

Gedik Yatırım'da sunduğumuz kurumsal hizmetler hakkında daha fazla bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.