PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Kurumsal Finansman

TÜM HİZMETLERİ İNCELE

Kurumsal Finansman Nedir?

Neden Kurumsal Finansman Hizmeti Almalıyım?

Keşfedin

Kurumsal Finansman Nedir?

Gedik Yatırım’ın uluslararası standartlarda sunduğu Kurumsal Finansman hizmetleri kapsamında, başta pay halka arzlarına aracılık, halka açık veya halka açık olmayan şirketlerin birleşme ve devralma işlemlerinde alıcı veya satıcı taraf danışmanlığı ve özel sektör borçlanma aracı ihraçlarına aracılık başta olmak üzere; halka arz edilmeksizin tahsisli pay satış, sermaye artırımı, temettü dağıtımı, pay alım teklifinde bulunma ve çağrı işlemine aracılık, likidite sağlayıcılık, piyasa danışmanlığı ve bağımsız değerleme hizmeti olmak üzere çeşitli danışmanlıklar yer almaktadır.

Uzman Kurumsal Finansman ekibimiz, güçlü Bireysel ve Kurumsal Satış ekibimiz, geniş şube dağıtım ağımız, geniş yatırımcı tabanımız ve araştırma desteği sayesinde bugüne kadar birçok işlemi başarıyla tamamladık.

Kurumsal finansman ihtiyaçlarınıza, profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile sunduğumuz aracılık ve danışmanlık hizmetlerimizle katkı sağlıyoruz.

Halka Arz Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri

    Gedik Yatırım, 2011 yılından bu yana toplam büyüklüğü yaklaşık 2,3 milyar TL olan 25 halka arzda liderlik, 3 halka arzda eş liderlik ve 130'un üzerinde halka arzda konsorsiyum üyesi olarak yer almıştır.

Özel Sektör Borçlanma Araçları

    Gedik Yatırım, 2015 yılından beri toplam büyüklüğü 1.325.000.000 TL olan özel sektör borçlanma aracı ihracı gerçekleştirmiştir.

Şirket Birleşme ve Devralmaları

    Gedik Yatırım, her türlü birleşme ve devralma işlemi deneyimine sahip olan ve uluslararası yatırım bankası tecrübesi bulunan ekibi ile hizmet vermektedir. 

Neden Kurumsal Finansman Hizmeti Almalıyım?

Döviz, emtia, hisse ve faiz piyasalarındaki fiyat hareketlerinden korunmak için

Piyasalardaki hareketler sayesinde para kazanmayı hedeflemek için

Finansman ihtiyacınız varsa

Şirketinizi halka arz etmek istiyorsanız

Halka Arza Aracılık Hizmetimizi Keşfedin

Gedik Yatırım, 2011 yılından bu yana toplam büyüklüğü yaklaşık 2,3 milyar TL olan 25 halka arzda liderlik, 3 halka arzda eş liderlik ve 130'un üzerinde halka arzda konsorsiyum üyesi olarak yer almıştır.

Özel Sektör Borçlanma Aracı İhraçları

Borçlanma aracı ihracı referanslarımız için tıklayınız.

Halka Arz Referansları

Halka arz aracılığı referanslarımız için tıklayınız.