PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Gedik Yatırım'da Kariyer

Gedik Yatırım'da Kariyer

Neden Gedik Yatırım'da Çalışmalıyım

Açık Pozisyonlar

Yan Haklarımız

Great Place to Work Ödüllerimiz

Gedik Yatırım Gönüllüleri

Etkinliklerimiz

Kurumsal ve Sosyal Değerlerimiz

Gedik Yatırım'da Kariyer

Kariyer hedefinizi Gedik Yatırım’ın ayrıcalıklarından faydalanarak gerçekleştirin.

Güvenilir, etik değerlere bağlı, değişime açık, girişimci, yenilikçi, hedefler belirleyen ve bunlara ulaşmak için çalışan, iş birliğine açık, bireyler için çalışılmaktan mutluluk duyacakları bir topluluk olmanın devamlılığını sağlamak ana hedefimizdir.

İşe Alım ve Kariyer Yönetimi

  İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda planlanarak kurum kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.

  Kurumumuzda başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir.

  Çalışanlara görevleriyle ilgili gelişmelerini sağlayacak ve başarılarını artıracak eğitim ve staj imkanları sağlanır.

  Kariyer planları çerçevesinde bir üst unvanın gereklerini yerine getiren çalışanların terfileri gerçekleştirilir.

Eğitim ve Gelişim Yönetimi

  Kurumumuzun hedef ve stratejilerine ulaşmak için çalışanlarımızın gelişimine önem veren, potansiyellerini ortaya çıkaracak gelişim faaliyetleriyle performanslarını artırmalarını destekleyen eğitim faaliyetlerimizle çalışanlarımızı buluşturuyoruz.

  Eğitim içeriklerimizi çalışanlarımızla birlikte oluşturarak onların hem kişisel gelişim hem de mesleki ve teknik bilgilerini artırmaya yönelik eğitim kurgularımızı oluşturuyoruz.

Performans Yönetimi ve Ödüllendirme

  Çalışanlarının ölçülebilir hedeflerinin olmasının ve bunları başarmak amacıyla birbirlerine kenetlenerek ortak bir başarı kültürünü paylaşmanın kârlılığı ve büyümeyi artıracağına inanıyoruz.

  Bu kapsamda çalışanlarımızın yaptıkları işlerin gereklerine ve niteliklerine ne ölçüde uyduklarını objektif bir şekilde belirlemek amacıyla, çalışanlarımızın görev tanımları ile uyumlu, sayısal hedefler ve yetkinliklerin birlikte değerlendirildiği karma bir sistem uyguluyoruz.

  Performans yönetiminin çıktıları, kariyer yönetiminde ve ödüllendirme sisteminde kullanılıyor.

Neden Gedik Yatırım'da Çalışmalıyım?

Güvenilir, etik değerlere bağlı, değişime açık, girişimci, yenilikçi, hedefler belirleyen ve bunlara ulaşmak için çalışan, iş birliğine açık, bireyler için çalışılmaktan mutluluk duyacakları bir topluluk olmanın devamlılığını sağlamak ana hedefimizdir.

Sermaye piyasalarının her alanında "lider olma" vizyonumuzla hiç durmadan çalışıyoruz. Bu yolculukta siz de bize katılın. 💫

Burası çalışmak için harika bir yer! 💙

Açık Pozisyonlar

LinkedIn

HEMEN BAŞVUR

Kariyer.net

Hibrit Çalışma

Doğum Günü İzni

İşveren Katkılı BES

İyi Yaşam Destekleri

Yüksek Lisans Desteği

Bonus İzin

Kişisel ve Mesleki Eğitim Desteği

Yol & Yemek Desteği

Özel Sağlık Sigortası

Kafa İzni

Bedelli Askerlik Desteği

İngilizce Eğitim Desteği

Neon Parti 2024

🎉 Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Gedik Yatırım Neon Parti 2024'te tüm çalışma arkadaşlarımız ile bir araya geldik! Tüm yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz başarılarımızı büyük bir coşkuyla kutladığımız, bolca eğlendiğimiz, harika vakit geçirdiğimiz Neon Parti 2024'e katılan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. İyi ki varız, birlikte harikayız! 💙

InveoFest'23

Geleneksel hale getirdiğimiz INVEOFEST 2023 etkinliğimizde Cumhuriyet’imizin 100.yılındaki başarılarını kutlamak, ekosistem üyesi 1.700’ü aşkın çalışan ve 130’u aşkın şirket ile bu gururu birlikte yaşamak ve hep beraber doyasıya eğlenmek için bir araya geldik.  🎉

Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde başarılarımızın keyfini birlikte yaşadık ve büyük bir coşku ile Cumhuriyet’imizin 100.yılını kutladık. 

Her yıl aynı heyecan ve keyifle devam edeceğimiz INVEOFEST etkinliğimize katılan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz. 💙

Loading

Great Place to Work Ödüllerimiz

Loading

2021 yılından bu yana Great Place to Work® sertifikasyonuna sahip olmak, harika bir çalışan deneyimine sahip olduğumuzun işaretidir. Gedik Yatırım ailesi olarak her gün bu keyifli çalışma ortamını deneyimliyoruz.

Ayrıca;

 • 2022 yılında Türkiye'deki 253 şirket ve Y kuşağı 38.869 çalışanın değerlendirmesi sonucunda, Y kuşağına hitap eden bir şirket olduğumuzu tescilleyen “Great Place to Work for Millennials” ödülüne layık görüldük.
 • 2023 yılında En İyi İşverenler™ Finans ve Sigortacılık sektöründe 250-499 çalışan kategorisinde diğer şirketlerden ayrışarak ödül listesinde yer aldık.
 • 2024 yılında ise Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük™ alanının En İyi İşverenleri arasında yer aldık. 

Bu doğrultuda yapılandırdığımız kadromuzla, sektörümüzde en çok çalışmak istenen, genç yetenekleri sektöre kazandıran şirket olma vizyonuyla hareket ediyoruz.

Rakamlarla Gedik Yatırım

Başarıyı gösteren rakamlardır. Gedik Yatırım’ın gösterdiği finansal performans, rakamların ön planda olduğu bir sektörde, başarısının kanıtı ve sağlam bir geleceğin temellerini işaret ediyor.

%67

Y, Z Kuşağı Çalışanlar

38

Yaş Ortalaması

%43

Kadın Çalışan Sayısı

463

Toplam Çalışan Sayısı

Gedik Yatırım Gönüllüleri

Gedik Yatırım Gönüllüleri projemiz kapsamında, Gedik Yatırım çalışanlarının oluşturduğu gönüllü kadromuz ile farklı alanlarda, farklı STK’larla iş birliği yaparak sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Projemiz, her alanda lider olma hedefiyle ilerleyen şirketimizin hayata geçirdiği öncü işlerden biri olmaya şimdiden aday oldu bile!

Vizyonumuz

Sermaye Piyasalarının "her alanında" lider olmak.

Gedik Yatırım LogoGedik Yatırım Logo

Misyonumuz

Çalışanlarımız ile birlikte en son teknolojiyi kullanarak her türlü yatırım ihtiyacına hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Ülkemizde tasarrufların gelişimi için bilinçlendirmeyi ve temas ettiğimiz herkese değer katmayı arzuluyoruz.

Şirket İçi Etkinliklerimiz

Gedik Yatırım olarak ekip ruhunu pekiştirecek ve çalışma hayatındaki motivasyonumuzu arttıracak organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Detaylar için LinkedIn hesabımızı takip edebilirsiniz.

Yatırımcılarımız önceliğimizdir.

İnsan kaynağımız, en önemli sermayemizdir.

Her zaman en iyi olmak için yatırım yaparız.

Ahlaklı ve etik olmak kurumsal değerlerimizin başında gelir.

Her yaptığımız işte verimlilik esastır.