Sponsorluklarımız

Voleybol Milli Takımlar Ana Sponsorluğu

Fenerbahçe Futbol A Takımı Sponsorluğu

Diğer Sponsorluklar

Voleybol Milli Takımlar Ana Sponsorluğu

Loading

#BuHisseOrtakOl

Loading

Sermaye piyasalarının her alanında “lider” olma vizyonu ile kararlı adımlarla yürüdüğümüz yolculuğumuzda, ülkemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi önemsiyoruz. Bu anlamda milli sporcularımıza destek olmak için Voleybol Milli Takımlarımızın ana sponsoru olduk. 

A Milli Takımlar başta olmak üzere her yaş kategorisindeki milli voleybol takımlarının 3 yıl boyunca ana sponsoru olduk ve tüm paydaşlarımıza “#BuHisseOrtakOl” dedik.

Türk sporunun kulüpler ve milli takımlar seviyesinde en başarılı branşı olan voleybolun destekçisiyiz. Milli Takımlar Ana Sponsoru Gedik Yatırım olarak voleybola vermiş olduğumuz destekle Türkiye’yi bir spor ülkesine dönüştürme yolculuğunda katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Fenerbahçe Futbol A Takımı Sponsorluğu

Loading

#BeraberKazanacağız

Loading

30 yılı aşkın yatırım tecrübemiz ile ülkemizin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyor ve ülkemizin en köklü kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Futbol A Takımı Resmi Sponsoru olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Finansal Okuryazarlığa Sponsorluklarla Katkıda Bulunuyoruz

Loading

Scala Kitapçılık İş Birliği

Loading

Finansal okuryazarlığın ülkemizde gelişimini önemsiyor ve bunu misyon ediniyoruz. Finans ve ekonomi konularına odaklanarak Türkiye’de finansal okuryazarlığın gelişmesine katkı sunmayı hedefleyen Scala Yayıncılık ile ortak çalışmaktan dolayı mutluyuz.