PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Yatırımcı Seminerlerimiz

Yatırımcı Seminerlerimiz

Gaziantep Semineri

İstanbul Semineri

İzmir Semineri

Çanakkale Semineri

Yatırımcı Seminerlerimiz

Gedik Yatırım olarak, ülkemizde finansal okuryazarlığın ve sermaye piyasalarına katılımın artması için farklı alanlarda çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmaların en önemlilerinden biri olduğunu düşündüğümüz yatırımcı seminerlerimiz ile Türkiye’nin pek çok ilinde, 2000’in üzerinde yatırımcımız ile bir araya gelme fırsatı yakaladık.

Yatırım fırsatlarını değerlendirirken daha doğru kararlar alabilmek için finansal okuryazarlığını geliştirmek isteyen herkesi ücretsiz yatırımcı seminerlerimize davet ediyoruz. Konusunda uzman konuşmacılarımız ile gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerlerimizdeki interaktif seanslarımızda, merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilir, tasarruf ve yatırım stratejileri oluşturma konularında bilgi edinebilirsiniz.

32 yıllık tecrübemiz ile sermaye piyasalarının gelişimine katkı sağlamak, yatırım evrenini genişletmek ve her eve yatırım hesabı açmak için yatırımcı seminerlerimize devam edeceğiz.

Loading

Gaziantep Semineri

Loading

Finansal bilginizi genişletmek ve yatırım becerilerinizi geliştirmek için yatırım seminerlerimize 2024 yılında da devam ediyoruz. Gedik Yatırım olarak 2024 yılının ilk seminerini 13 Şubat Salı günü Gaziantep’te gerçekleştirdik. Moderatörlüğünü Eda Karadağ’ın üstlendiği seminerde, Serkan Gönençler ile ekonomik görünüm, Ali Akkoyunlu ile hisse ve borsa beklentileri, Mesut Kurt ile portföy yönetimi ve teknik analiz gibi konuları derinlemesine ele aldık.

200’ün üzerinde katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimizde konuşmacılarımıza olan ilgi oldukça fazlaydı.

Loading

İstanbul Semineri

Loading

2023 yılının son seminerini Borsa İstanbul’da yatırımcıların yoğun ilgisiyle gerçekleştirdik. ✨

Seminerimizin ilk oturumunda Spinn Danışmanlık'tan Özlem Derici Şengül ve Baş Ekonomistimiz Serkan Gönençler 2024 yılı için Türkiye ekonomisine dair kritik beklentileri masaya yatırdı. 📈

İkinci oturumda Araştırma Direktörümüz Ali Kerim Akkoyunlu, 2024'te Borsa İstanbul'da öne çıkacak sektörleri ve piyasa trendlerini detaylarıyla ele aldı. 🔍

Son oturumumuzda Yatırım Danışmanlığı Müdürümüz Mesut Kurt, teknik analizde başarıya giden yolları paylaşırken, Matriks Akademi'den Kıvanç Özbilgiç algoritmik işlemlerin inceliklerini keyifli bir dille anlattı. 📊

Seminerin kapanışında, sponsoru olduğumuz Voleybol Kadın ve Erkek Milli Takımlarının imzalarını taşıyan formalar altı şanslı katılımcıya hediye edildi.  💙

Loading

İzmir Semineri

Loading

Her yaştan yatırımcılarımızı güvenilir bilgiye kolayca eriştirerek finansal okuryazarlık yetkinliklerini artırmayı öncelik olarak belirlediğimiz Yatırımcı Seminerlerimizin bir diğer durağı ise İzmir’di.

6 Ekim 2023 Cuma günü İzmir’de gerçekleştirdiğimiz seminerimizde başta Genel Müdürümüz Sn. Ersan Akpınar’ın konuşması ile birlikte,  Yatırım Danışmanlığı Müdür Yardımcımız Eda Karadağ moderatörlüğünde, konuşmacımız Özlem Şengül’ün uzman görüşleri ile Yatırım Danışmanlığı Müdürümüz Mesut Kurt ve Araştırma Direktörümüz Ali Akkoyunlu’dan teknik analiz, önümüzdeki dönem borsa beklentileri, doğru yatırım ve finans piyasası konularını yatırımcılarımız ile paylaştık.

Loading

Çanakkale Semineri

Loading

“Her eve bir yatırım hesabı şart” mottosu ile 5 Ekim 2023 Perşembe günü gerçekleştirdiğimiz Çanakkale Yatırımcı Semineri’nde yatırımcılarımız ile bir araya geldik.

Seminer  Genel Müdürümüz Sn. Ersan Akpınar‘ın konuşması ile başlayarak Yatırım Danışmanlığı Müdürümüz Mesut Kurt ve Araştırma Direktörümüz Ali Akkoyunlu ile devam etti. Seminerimizde bir yandan teknik analizde başarının sırrını öğrenirken aynı zamanda önümüzdeki dönemde borsada bizi neler beklediğini dinledik.

Sizi Arayalım

Gedik Yatırım'da sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.