Bireysel Hizmetler

Hizmetlerimiz

Hepimiz aynı dünyada yaşıyoruz. Ama her birimizin birikimleri, geleceğe dair planları, beklentileri, risk algısı farklı...

İhtiyaçlarınıza en uygun yatırım ürününü bulmak, bu ürünle ilgili sizi doğru bilgilendirmek ve süreci doğru yönetmek için biz varız. Para ve sermaye piyasalarında sunulan tüm yatırım enstrümanlarına, Gedik Yatırım farkı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Portföy Yönetimi

Portföy Yönetimi, müşteri portföylerinin maddi bir kazanç sağlamak üzere vekil sıfatıyla yönetilmesi işidir. Bu işlemler, aracı kuruluş ile müşteri arasında imzalanan bir portföy yönetimi sözleşmesi çerçevesinde gerçekleştirilir. Uzmanlar tarafından yürütülen portföy yönetim faaliyetleri SPK bildirisi ile düzenlenir.

İNCELE

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım araçlarıyla ilgili tavsiyelerde bulunan yatırım danışmanlığı ekibimiz ile sizlere yatırım dünyasında stratejik bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz.

Danışmanlık hizmetinin kapsamında hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi finansal araçlar yer almakta olup, hisse önerileri içerisinde BİST TÜM, BİST-100 ve BİST-30 rapor ve önerileri hazırlanmaktadır.

İNCELE

Sizi Arayalım

Gedik Yatırım'da sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.