PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Hisse Senedi Hesabı Taşıma

Hisse Senedi Hesabı Taşıma

Yurt içi ve yurt dışı piyasalarda hisse senetleri, vadeli işlem ve opsiyon piyasaları, kaldıraçlı işlemler, şirketler için kur riskinden korunma çözümleri, yatırım danışmanlığı ve araştırma hizmetleri ile beklentilerinize en uygun yatırım ihtiyaçlarınıza yönelik tüm finansal çözümler Gedik Yatırım’da.

Sermaye piyasalarında çeyrek asrı aşkın tecrübesiyle köklü yatırım kuruluşlarından olan Gedik Yatırım, her türlü piyasa koşulunda fırsat yaratabilecek ürün ve ayrıcalıklı hizmetleri ile hizmetinizde.

30 Yıllık Deneyimimizden ve Gedik Yatırım avantajlarından faydalanmak için hesabınızı Gedik Yatırım'a taşıyabilirsiniz. 

Hesabınızı Gedik Yatırım'a Taşıyın

Yatırım işlemlerinizi Gedik Yatırım ile gerçekleştirin, avantajlardan faydalanın.

Kampanyalar

Hesap Taşıma Formu

Virman talebinize ilişkin mevcuttaki portföyünüzün bulunduğu aracı kuruma sunmak üzere dilekçe örneğini aşağıdaki formu doldurarak otomatik yaratabilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra PDF dosyasını indirip yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz. Lütfen portföyünüzde yer alan hisse senetlerini eksiksiz olarak giriniz. Portföyünüzü taşımadan Gedik Yatırım‘da hesap açmak için tıklayınız.

Hesap Taşıma Formu

Formu doldurun, taşıma işlemlerinizi başlatın.

Loading

***Bu form sadece Gedik Yatırım nezdinde yatırım hesabı bulunan müşteriler için geçerlidir.