PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Noel Tatili İşlem Saatleri

Noel Tatili İşlem Saatleri Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2023

Değerli Yatırımcımız,

22 Aralık 2023 Cuma, 25 Aralık Pazartesi ve 26 Aralık Salı günü Noel Tatili olması sebebiyle bazı ürünlerin işlem saatlerinde değişikliğe gidilmiştir.


Tatil sebebiyle tüm FX ve CFD ürünlerinde likidite daralması, spreadlerde artış ve fiyat boşlukları görülebilir. Açık pozisyonlarınız spreadlerde artış ve fiyat boşlukları sebebiyle belirlenen stop out oranınızın altında bir seviyeden kapanabilir. Bekleyen emirleriniz (Limit, Stop, TP, SL) belirlediğiniz fiyatlardan gerçekleşmeyebilir ve fiyat boşluklarına maruz kalabilir. Piyasa emirleriniz, emri gönderdiğiniz andaki fiyattan farklı bir fiyattan gerçekleşebilir. Aşırı spread açılması hedge edilmiş pozisyonlarınızın kapanmasına neden olabilir.

Tatil sebebiyle, 25 Aralık 2023 Pazartesi ABD, Avrupa ve İngiltere'de; 22 Aralık 2023 Cuma ve 26 Aralık 2023 Salı günleri İngiltere'de bankalar kapalı olacağından; USD para birimi cinsinden banka havale işlemlerinin normal şekilde yapılabileceğini, bankalar arası transfer işlemlerinin bankalar tarafından bir sonraki iş gününde işleme alınacağını, yatırımcılarımızın söz konusu piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak teminat seviyelerini kontrol etmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.


Bilginize sunarız.
Gedik Yatırım Uluslararası PiyasalarLoading

İlginizi Çekebilecek Yazılar