PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

İşçi Bayramı İşlem Saatleri Değişikliği

İşçi Bayramı İşlem Saatleri Değişikliği Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 29.04.2024


Değerli Yatırımcımız,

1 Mayıs 2024 Çarşamba günü İşçi Bayramı tatili olması sebebiyle aşağıdaki ürünlerin işlem saatlerinde değişikliğe gidilmiştir.

Tatil sebebiyle tüm FX ve CFD ürünlerinde likidite daralması, spreadlerde artış ve fiyat boşlukları görülebilir. Açık pozisyonlarınız spreadlerde artış ve fiyat boşlukları sebebiyle belirlenen stop out oranınızın altında bir seviyeden kapanabilir. Bekleyen emirleriniz (Limit, Stop, TP, SL) belirlediğiniz fiyatlardan gerçekleşmeyebilir ve fiyat boşluklarına maruz kalabilir. Piyasa emirleriniz, emri gönderdiğiniz andaki fiyattan farklı bir fiyattan gerçekleşebilir. Aşırı spread açılması hedge edilmiş pozisyonlarınızın kapanmasına neden olabilir.

İşçi Bayramı Tatili sebebiyle, 1 Mayıs 2024 Çarşamba günü Türkiye'de bankalar kapalı olacağından; banka havale işlemlerinin normal şekilde yapılabileceğini, bankalar arası transfer işlemlerinin bankalar tarafından bir sonraki iş gününde işleme alınacağını, yatırımcılarımızın söz konusu piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak teminat seviyelerini kontrol etmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.


Bilginize sunarız.

Sembol

Açıklama

1 Mayıs Çarşamba

DAX40

DAX40 Endeksi

Kapalı

FTSE100

FTSE100 Endeksi

Kapalı

İlginizi Çekebilecek Yazılar