PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

ABD Martin Luther King Günü İşlem Saatleri

ABD Martin Luther King Günü Tatil Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2024


Değerli Yatırımcımız,

15 Ocak 2024 Pazartesi günü Amerika Birleşik Devletleri'nde Martin Luther King Günü olması sebebiyle 15 Ocak Pazartesi ve 16 Ocak Salı günleri aşağıdaki ürünlerin işlem saatlerinde değişikliğe gidilmiştir.


Tatil sebebiyle tüm FX ve CFD ürünlerinde likidite daralması, spreadlerde artış ve fiyat boşlukları görülebilir. Açık pozisyonlarınız spreadlerde artış ve fiyat boşlukları sebebiyle belirlenen stop out oranınızın altında bir seviyeden kapanabilir. Bekleyen emirleriniz (Limit, Stop, TP, SL) belirlediğiniz fiyatlardan gerçekleşmeyebilir ve fiyat boşluklarına maruz kalabilir. Piyasa emirleriniz, emri gönderdiğiniz andaki fiyattan farklı bir fiyattan gerçekleşebilir. Aşırı spread açılması hedge edilmiş pozisyonlarınızın kapanmasına neden olabilir.

Amerika Birleşik Devletleri'nde Martin Luther King Günü sebebiyle, 15 Ocak 2024 Pazartesi günü bankalar kapalı olacağından; USD para birimi cinsinden banka havale işlemlerinin normal şekilde yapılabileceğini, bankalar arası transfer işlemlerinin bankalar tarafından bir sonraki iş gününde işleme alınacağını, yatırımcılarımızın söz konusu piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak teminat seviyelerini kontrol etmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.


Bilginize sunarız.
Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar

 

Loading

İlginizi Çekebilecek Yazılar