PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

ABD İşçi Bayramı Tatil Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 31.08.2023


Değerli Yatırımcımız,

4 Eylül 2023 Pazartesi günü Amerika Birleşik Devletleri'nde İşçi Bayramı sebebiyle aşağıdaki ürünlerin işlem saatlerinde değişikliğe gidilmiştir.

5 Eylül 2023 Salı günü tüm ürünlerde işlemler, normal saatinde devam edecektir.

Tatil sebebiyle tüm FX ve CFD ürünlerinde likidite daralması, spreadlerde artış ve fiyat boşlukları görülebilir. Açık pozisyonlarınız spreadlerde artış ve fiyat boşlukları sebebiyle belirlenen stop out oranınızın altında bir seviyeden kapanabilir. Bekleyen emirleriniz (Limit, Stop, TP, SL) belirlediğiniz fiyatlardan gerçekleşmeyebilir ve fiyat boşluklarına maruz kalabilir. Piyasa emirleriniz, emri gönderdiğiniz andaki fiyattan farklı bir fiyattan gerçekleşebilir. Aşırı spread açılması hedge edilmiş pozisyonlarınızın kapanmasına neden olabilir.

Amerika Birleşik Devletleri'nde İşçi Bayramı sebebiyle, 4 Eylül 2023 Salı günü ABD'de bankalar kapalı olacağından; USD para birimi cinsinden banka havale işlemlerinin normal şekilde yapılabileceğini, bankalar arası transfer işlemlerinin bankalar tarafından bir sonraki iş gününde işleme alınacağını, yatırımcılarımızın söz konusu piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak teminat seviyelerini kontrol etmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.
Bilginize sunarız.
Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar

İlginizi Çekebilecek Yazılar