PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

30 Ağustos Zafer Bayramı Tatil Duyurusu

30 Ağustos Zafer Bayramı Tatil Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2023


Değerli Yatırımcımız,

30 Ağustos 2023 tarihinde Zafer Bayramı tatili sebebiyle herhangi bir üründe işlem saatlerinde değişikliğe gidilmemiştir.

Tatil sebebiyle özellikle TRY çiftleri içeren ürünlerde likidite daralması, spreadlerde artış ve fiyat boşlukları görülebilir. Açık pozisyonlarınız spreadlerde artış ve fiyat boşlukları sebebiyle belirlenen stop out oranınızın altında bir seviyeden kapanabilir. Bekleyen emirleriniz (Limit, Stop, TP, SL) belirlediğiniz fiyatlardan gerçekleşmeyebilir ve fiyat boşluklarına maruz kalabilir. Piyasa emirleriniz, emri gönderdiğiniz andaki fiyattan farklı bir fiyattan gerçekleşebilir. Aşırı spread açılması hedge edilmiş pozisyonlarınızın kapanmasına neden olabilir.

Zafer Bayramı tatili sebebiyle, 30 Ağustos Çarşamba günü tam gün Türkiye'de bankalar kapalı olacağından; banka havale işlemlerinin normal şekilde yapılabileceğini, bankalar arası transfer işlemlerinin bankalar tarafından bir sonraki iş gününde işleme alınacağını, yatırımcılarımızın söz konusu piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak teminat seviyelerini kontrol etmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.

Bayram süresince Gedik Forex hakkında teknik destek ve emir iletimleri için 0216 453 0049 numaralı telefon yardımıyla bizlere ulaşabilirsiniz.
Bilginize sunarız.
Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar

İlginizi Çekebilecek Yazılar