PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Yurt Dışı Borsalar Anlık Veri Kampanyası

Yurt Dışı Borsalar Anlık Veri Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 01.01.2022

Yurt dışı borsalar hesabı açın, 6 ay ücretsiz canlı veri yayını kazanın!

Gedik Yatırım Uluslararası Piyasalar'da hesap açan herkese ABD borsalarında geçerli 6 ay ücretsiz kullanabilecekleri canlı veri yayını hediye edilecektir.

 

Kampanya Koşulları

  • Kampanya, 1 Ocak - 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 
  • Kampanya dönemi içinde kaldıraçlı alım-satım işlemleri hariç olmak üzere yeni yurt dışı borsalar işlemlerine yönelik yeni yatırım hesabı açan ilk 500 yatırımcı kampanyadan yararlanabilecektir.
  • Yurt dışı borsalar işlemlerine yönelik yeni yatırım hesabı açan yatırımcılara, ücretsiz 6 ay süreli ABD pay senedi piyasalarında geçerli canlı veri yayını tanımlanabilmesi için hesap açılan ay herhangi bir koşul aranmayacak olup geri kalan 5 ay boyunca her ay en az 1 işlem yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz canlı veri paketi, UPTrader platformu içerisinde kullanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında NASDAQ, NYSE (AMEX and ARCQA), Bats ve New York Stock Exchange borsaları için sunulan Hususi kullanım paketlerinin tümü hediye edilecektir. Hediye edilecek paket detayları :
Data Sağlayıcı Düzey Hususi
NASDAQ 1. seviye 1 USD
New York Stock Exchange 1. seviye 1 USD
NYSE (AMEX and ARCA), Bats 1. seviye 1 USD
*Seviye 1 : Kullanılabilir borsa için fark sözleşmeleri ve pay senetlerine yönelik gerçek zamanlı verilere erişim sağlar ve en iyi alış/satış, grafikler ve en son işlem fiyatını içerir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcıların UPTrader platformu üzerinden talepte bulunmaları gerekmektedir. Tahsil edilmiş veri paketi ücretleri, kampanya koşulunun sağlanması durumunda bir sonraki ayın 7. gününe kadar yatırımcıların hesaplarına iade edilecektir.
  • Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım nezdindeki yurt dışı borsalar hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran mevcut Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar