PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Yatırımcı Aktivasyon Kampanyası

Mevcut Yatırımcı Aktivasyon Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 01.07.2022

Yatırım Hesabınızı Aktif Edin, Komisyonun Yarısını İade Edelim. Üstelik Canlı Veri Yayını da 6 ay Ücretsiz!

Şimdi yatırım hesabınızı aktif kullanmaya başlayın, gerçekleştireceğiniz işlemlerden elde edilecek komisyonun yarısını iade edelim! Üstelik Karma D1 veri yayınını da 6 ay boyunca ücretsiz kullanmaya başlayın.

 

Kampanya Koşulları

  • Kampanya, 1 Temmuz 2022 tarihinde başlar ve 30 Eylül 2022 tarihinde sona erer.
  • Kampanya kapsamında, Gedik Yatırım’da 1 Ocak 2022 tarihinden önce pay piyasası ve/veya VİOP hesabı açmış ancak 1 Ocak 2022 ile 30 Haziran 2022 tarihleri arasında pay piyasası ve/veya VİOP işlemi yapmamış yatırımcılarımız, 1 Temmuz 2022 ile 30 Eylül 2022 tarihleri arasında pay piyasası ve/veya VİOP işlemi yapmaları durumunda kampanya döneminde Pay Piyasası ve VİOP işlemlerine yönelik yapılacak işlemlerden yaratılan komisyonun %50’sinin iade edilecektir.
  • Yatırımcılara, ücretsiz 6 aylık Karma Düzey 1 anlık veri yayını tanımlanabilmesi için kampanya döneminde en az 1.000 TL iletmiş olması beklenecektir. Paketin geçerli olduğu süre boyunca aylık bazda ay sonu itibarıyla bakiye kontrolü yapılacak olup, belirtilen bakiye sağlanmadığı taktirde yatırımcılar kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Kampanya döneminde yapılacak komisyon iadesi kaldıraçlı alım-satım işlemi hariç olmak üzere yapılacak Pay Piyasası ve VİOP işlemleri için geçerlidir. Komisyon iadeleri her takvim ayı için hesaplanıp işlem yapılan takvim ayını takip eden ayın ilk 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
  • Yatırımcı bazında aylık komisyon iadesi tutarı azami 50.000 TL'dir.
  • Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar