PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Yıl Sonu Kampanyası

Yıl Sonu Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2022

Gedik Yatırım’da Hesap Açarak İşlem Yapın, 1.000 TL’ye Varan Hepsiburada Hediye Çeki Kazanma Fırsatı Yakalayın!

31 Mart 2023’e kadar Gedik Yatırım'da hesap açanlar işlem hacmine göre Hepsiburada’da geçerli hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

Hesabınızı açın, işlem yapın, işlem yaptıkça kazanın!

Üstelik hesap açan 200 kişiye Borfin’den ücretsiz online yatırım eğitimi!

 

Kampanya Koşulları

•Kampanya, 1 Kasım 2022 tarihinde başlar ve 31 Aralık 2022 tarihinde sona erer.

•Kampanya dönemi içinde her ay Gedik Yatırım’da kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere yeni yatırım hesabı açan ilk 100 yatırımcı, hesabın açıldığı ayın son günü 1.000 TL bakiye koşulunu sağlaması durumunda Borfin’den 350 TL değerinde indirim kodu kazanacaktır. İndirim kodları, hesabın açıldığı ayı takip eden ayın 7. gününe kadar hak sahibi yatırımcılara SMS ile iletilir. Yatırımcılar www.borfin.com.tr internet adresinden kayıt olduktan sonra kendilerine SMS ile gelen kodu kullanarak eğitim yayınlarından faydalanabilir. Kodlar 28 Şubat 2023 tarihine kadar geçerlidir. Yatırımcılar kazandıkları indirim kodları ile Borfin’in sunduğu teknik analiz, temel analiz, yatırım stratejileri, algoritmik trading, şirket değerleme gibi farklı seviyelerde finansal okuryazarlık eğitim programlarına katılabilecektir.

•Kampanya döneminde kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere Pay Piyasası ve/veya VİOP işlemlerine yönelik olarak her ay ilk kez hesap açanlar arasında, en yüksek işlem hacmine (Pay Piyasası ve VİOP işlem hacimleri toplamı) ulaşan ilk 2 kişiye AppleWatchSeries 8, işlem hacmi büyüklüğü bakımından bunları takip eden ilk 5 kişiye (en yüksek işlem hacmi gerçekleştiren üçüncü, dördüncü, beşinci, altıncı ve yedinci yatırımcı) 5.000 TL değerinde hepsiburada.com’da geçerli hediye çeki verilecektir.

•2022 yılı kasım ayında hesap açanların 2022 yılı aralık ayı işlem hacmi, 2022 yılı aralık ayında hesap açanların da ocak 2023’teki işlem hacmi baz alınarak yapılacak sıralama ile hak kazanan yatırımcılar belirlenecektir. Kasım ayında hesap açanların kasım ayı işlem hacimleri ile aralık ayında hesap açanların aralık ayı işlem hacimlerinin sıralamada etkisi olmayacaktır. Ödülü hak kazanabilme ön şartı, ilgili ay içinde asgari 5 milyon TL işlem hacmi gerçekleştirilmesidir. İşlem hacmi kapsamında ilgili ay içinde gerçekleştirilen pay senedi ve VİOP işlem hacimleri toplamı dikkate alınacaktır.

•Kampanya kapsamında sunulan faydalardan, kaldıraçlı alım-satım hariç Pay Piyasası ve/veya VİOP işlemlerine yönelik olarak Gedik Yatırım’da ilk defa hesap açan yatırımcılar yararlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım nezdindeki hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran mevcut Gedik Yatırım yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

•Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.

•Hediye çeklerinin TL karşılığı yatırımcıların hesaplarına yatırılmayacak olup hepsiburada.com internet sitesinde kullanılacaktır.

•AppleWatchSeries 8 ve 5.000 TL değerinde hepsiburada.com’da geçerli hediye çekleri en geç, işlemler için dikkate alınan ayı takip eden ayın 7. gününe kadar hak sahibine teslim edilecektir. AppleWatchSeries 8 posta yoluyla yatırımcı adresine, hepsiburada.com hediye çekleri ise dijital olarak yatırımcının kayıtlı eposta adresine gönderilecektir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar