PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Ücretsiz Veri Yayını ve Komisyon İadesi Kampanyası

Ücretsiz Veri Yayını ve Komisyon İadesi Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2022

Gedik Yatırım'da Hesap Açanlar Dilediği Veri Yayınını Seçme İmkanı Kazanıyor, Üstelik 250 TL’ye Kadar Komisyon İadesi!

Yeni yatırım hesabı açan yatırımcılarımız, bakiyelerine göre sunduğumuz veri yayını paketlerinden faydalanma fırsatı yakalıyor.

Üstelik Gedik Yatırım Hızlı Hesap mobil uygulaması üzerinden şubeye gitmeden görüntülü görüşme ile yatırım hesabı açan yatırımcılarımız, işlemlerinde 250 TL’ye kadar komisyon iadesi de kazanıyor. 

 

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 27 Nisan - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya dönemi içinde Gedik Yatırım’da kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere yeni yatırım hesabı açan ilk 3.500 yatırımcı, hesap açılış tarihini müteakip belirtilen bakiye koşulunu sağlaması durumunda belirlenen dönemler için ücretsiz veri yayını paketlerinden yararlanabilecektir.
 • Yeni yatırım hesabı açan yatırımcılara, ücretsiz 6 aylık Karma Düzey 1 anlık veri yayını tanımlanabilmesi için hesap açılış tarihinden itibaren en fazla üç ay içinde hesabına en az 1.000 TL iletmiş olması beklenecektir. Yatırımcıların ay sonu bakiyesi 25.000 TL ile 100.000 TL aralığında ise 3 ay boyunca geçerli Düzey 1 + Pay ile AKDE, ay sonu bakiyesi 100.000 TL ile 250.000 TL aralığında ise 3 ay boyunca geçerli Düzey 2 Pay ile AKDE ve 250.000 TL ve üzeri bakiyesi olduğu durumda ise Düzey 2 + Pay, AKDE ve Finnet 2000 veri paketine hak kazanacaklardır. Paketin geçerli olduğu süre boyunca aylık bazda ay sonu itibarıyla bakiye kontrolü yapılacak olup, belirtilen bakiye sağlanmadığı taktirde yatırımcılar kampanyadan yararlanamayacaktır.

Veri Yayınları

Bakiye Kuralı (TL)

Süre

Karma D1

1.000-24.999

6 ay

D1+, AKDE

25.000-99.999

3 ay

D2, AKDE

100.000-249.999

3 ay

D2, AKDE, Finnet 2000 Plus

250.000 +

3 ay

 • Kampanya dönemi içinde Hızlı Hesap uygulaması üzerinden uzaktan kimlik tespiti yapılarak elektronik ortamda sözleşme ilişkisi başlatılmak suretiyle kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere Pay Piyasası ve VİOP işlemlerine yönelik olarak ilk defa yeni yatırım hesabı açan yatırımcılar komisyon iadesinden yararlanabilecektir.
   
 • Kampanya döneminde Gedik Trader web ve mobil platformları aracılığı ile kaldıraçlı alım-satım işlemi hariç olmak üzere Pay Piyasası ve VİOP işlemi yapan yatırımcılara, kampanya döneminde bu işlemler dahilinde ödedikleri komisyon tutarının %90’ı (toplamda iade tutarı en fazla 250 TL olacak şekilde) iade yapılacaktır. Komisyon iadeleri kampanya bitimini takip eden ayın ilk 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
   
 • Komisyon iadesi hesaplanabilmesi için yatırımcının ödeyeceği minimum komisyonunun kampanya döneminde toplam asgari 100 TL olması gerekir.
 • Kampanyaya katılım, sadece Gedik Trader web ve mobil uygulaması üzerinden yapılacak Pay ve VİOP işlemleri ile sağlanabilir, Gedik Trader dışındaki online kanallardan yapılacak işlemler geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri ve komisyon iadesinden sadece kampanya döneminde kaldıraçlı alım-satım hariç ilk defa Gedik Yatırım’da hesap açan yatırımcılar yararlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım nezdindeki hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran mevcut Gedik Yatırım yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.
   
 • Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar