PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Kampanya Koşulları

Çekiliş Detayları

Avantajlar

Biz Kimiz?

Sınırları Aşan Kampanya

Yayınlanma Tarihi: 21.12.2023
Loading

🚀 Gedik Yatırım ile Sınırları Aşmaya Hazır Mısınız? 

Loading

Unutamayacağınız Bir Paris Seyahati Gedik Yatırım ile Sizi Bekliyor!

Piyasalara yön veren tecrübemiz ile yatırım dünyasına yeni bir soluk getiriyoruz. "Geleceğin için Yatırım Hesabını Aç, Gedik Yatırım ile Sınırları Aş!" diyerek yeni yıla benzersiz bir kampanya ile giriyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürme imkanı tanıyoruz.

✨ 22 Aralık 2023 – 29 Mart 2024 tarihleri arasında Gedik Yatırım’da hesap açan yatırımcılarımız birbirinden değerli hediyelerin sahibi oluyor! 

Hemen hesabınızı açın, kampanyaya katılma şansı yakalayın!

 

hesap aç

Loading

Ödüller Göz Kamaştırıyor

Loading

✈️ Kampanya kapsamında yatırımcılarımıza muhteşem ödüller sunuyoruz. Kampanyaya katılan talihliler, 3 gece 4 gün sürecek çift kişilik Paris Seyahati ile bu büyüleyici şehri keşfetme fırsatı yakalayacak.

🎁Sınırları Aşan Kampanya’da hediyeler sadece Paris Seyahati ile sınırlı değil. Teknoloji tutkunu 5 yatırımcı son model iPhone 15 Pro ve 10 yatırımcı 3. Nesil Apple AirPods kazanma şansı elde edecek. Spor severler içinden 10 şanslı kişiye de Türkiye Voleybol Milli Takım Forması hediye ediyoruz.

Nasıl Katılabilirim?

Bu benzersiz fırsattan yararlanmak için yatırımcıların yapması gereken tek şey, Hızlı Hesap uygulamasını indirerek Gedik Yatırım’da yatırım hesabı açmak.

Yatırım hesabınızı görüntülü görüşme ile dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman, dakikalar içinde açabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmenize ya da evraklarla uğraşmanıza gerek olmadan. Evet, bu kadar basit!

hesapaç

Eğer Gedik Yatırım'da bir yatırım hesabınız bulunuyorsa yaptığınız her işlemin sizi Paris'in büyülü sokaklarına bir adım daha yaklaştıracağını unutmayın. Yatırım yaparken kazanmanın keyfini çıkarın, çünkü her işlem yeni bir çekiliş hakkı demek!

trader

Loading

Geleceğinize Yatırım Yapın, Hayallerinizi Gerçekleştirin

Loading

💎 Bu özel kampanya ile finansal hedeflerinize yaklaşırken hayallerinizi de gerçekleştirme şansını yakalayın. Yatırım dünyasında yeni bir sayfa açmak isteyen herkesi Gedik Yatırım ile tanışmaya ve bu heyecan verici kampanyaya katılmaya davet ediyoruz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya, 22 Aralık 2023 tarihinde başlar ve 29 Mart 2024 tarihinde sona erer.

  Kampanya dönemi içerisinde;
 • Kaldıraçlı alım satım hariç olmak üzere, Pay Piyasası ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası, Yurtdışı Borsalar, Eurobond, Özel Sektör Tahvilleri işlemlerine yönelik en az 1 Milyon TL işlem hacmi yaratan yatırımcılara her 1 Milyon TL değerinde işlem hacmi için 1 adet,
 • Hesabına diğer kurumlardan gelen virmanlardan, hesabından diğer kurumlara giden virmanlar düşüldüğünde, kampanya dönemi içinde hesabında en az +100.000TL virman artışı sağlayan yatırımcılara her +100.000 TL virman artışı için 2 adet,
 • Hızlı Hesap mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme ile kimlik doğrulamasını yaparak ücretsiz bir şekilde hesap açılışını tamamlayan yeni yatırımcılara 3 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Bir yatırımcı en fazla 50 çekiliş hakkı kazanacaktır.

Hızlı ve Kolay Yatırım Deneyimi!

33 yıllık tecrübemizle yatırımcılarımıza sunduğumuz yenilikçi çözümler ve güvenilir hizmetimiz ile fark yaratıyoruz.

Sermaye piyasalarının her alanında lider olma vizyonumuz ve sürekli çeşitlendirdiğimiz yatırım enstrümanları ile yatırımcılarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak hizmet kalitesini maksimum seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Yatırımcılarımıza hisse senedi, VİOP, uluslararası piyasalar, yatırım fonları ve hazine işlemleri gibi geniş bir ürün yelpazesi sunuyor, bireysel ve kurumsal yatırımcılarımıza yönelik portföy yönetimi, yatırım danışmanlığı ve aracılık hizmetleri ile piyasalarda öncü rol oynuyoruz.

Kampanya Koşulları

 • 3 yatırımcı yanlarına alacakları bir kişiyle birlikte 27-30 Temmuz 2024 tarihleri arasında 3 gece - 4 gün süreli Paris seyahati, 5 yatırımcı 128 GB iPhone 15 Pro, 10 kişi Apple Airpods 3. Nesil, 10 kişi Türkiye Voleybol Milli Takım Forması kazanacak olup kazanacak olup hediyelerin nakit karşılıkları yatırımcı hesaplarına yatırılmayacaktır.
 • Yeni hesap açılışları hızlı hesap mobil uygulaması üzerinden açılan hesaplar için geçerlidir. 
 • Kampanyaya tüm kanallar üzerinden yapılan işlemler dahil edilecektir.
 • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. 
 • Gedik Yatırım çalışanları kampanyadan yararlanamaz.
 • 18 yaş altı kampanyadan yararlanamaz.
 • Paris seyahati ikramiyeleri, talihli ile birlikte 2 kişiliktir. İkramiyeye; İstanbul- Paris, Paris- İstanbul ekonomi sınıfı uçuş bileti, 3 gece oda kahvaltı Otel konaklaması, şehir turu, rehberlik hizmeti, havaalanı-otel-havaalanı transferleri, diğer seyahat içi transferler, yurtdışı sigortası dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. Müşterilerin otel içindeki paket harici harcamaları ve seyahat esnasındaki kişisel harcamaları, vize ve pasaport masrafları kendileri tarafından karşılanacaktır. Vize süreci 30 gün olarak hesaplanmıştır.
 • Kampanya bireysel yatırımcılara yöneliktir. 
 • Bu çekilişlere katılan herkes, yukarıdaki kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
 • Müşteri no, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde Gedik Yatırım hesabını kapatan kişiler, sonradan tekrar hesap açsalar dahi bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya Çekiliş Detayları

Kampanya Çekiliş Detayları

Gedik Yatırım’da Hesap Açmanın Avantajları

Alım-satım işlemlerinizi Gedik Yatırım ile yapın, çeyrek asrı aşkın tecrübemizden ve sunduğumuz avantajlardan faydalanın.

Biz Kimiz?

Gedik Yatırım hakkında detaylı bilgi için Gedik Yatırım'ın Hikayesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar