PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Poltio Live Soru Cevap Yarışma Kampanyası

Poltio Live Soru Cevap Yarışma Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2018

Poltio Live isimli yarışma platformu üzerinden yatırım konulu soru-cevap yarışması düzenlenecektir. Bu yarışma sonucunda sorulara dogru cevap verenler ödül almaya hak kazanacaktır. Kullanıcıların ödül alabilmesi için Gedik Yatırım’da hesap açması gerekmektedir. Gedik Yatırım’da açılacak yatırım hesabı Pay veya VIOP hesabı olacak, Forex hesabı olmayacaktir. Kazanılan ödül kullanıcının Gedik Yatırım yatırım hesabına Gedik Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu kazanılan tutar olarak aktarılacaktır. Yatırım hesabındaki kazanılan tutar ile Pay ve VIOP işlemleri Gedik Trader web ve mobil platformları üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

Bilgi yarışması 2018 Aralık ayındaki 4 hafta boyunca her perşembe saat 20.00'de düzenlenecektir.

 

Soru cevap yarışması kural ve koşulları;

 • Hafta başında kampanya Poltio tarafindan anons edilecek ve kampanya katılım başvuruları haftalık kullanıcılar tarafından başvurulabilecektir.
 • Yarışmaya katılmak isteyenler isim soyad, eposta, telefon numaralarını bırakarak kayıt olmak zorundadırlar.
 • Her hafta gerçekleşecek yarışmanın ödülü 5.000 TL'dir.
 • Her yarışmada 10 soru sorulacaktır. Katılımcıların soruları yanıtlamak için 10 saniye süresi bulunmaktadır. Her katılımcı soruları aynı anda görecek ve aynı anda cevaplama hakkına sahip olacakttr.
 • Kullanıcı eğer yanlış cevap verir ya da zamanında soruyu yanıtlayamazsa elenecektir.
 • 5.000 TL ödül, 10 soruyu da doğru yanıtlayarak sona kalan yarışmacılar arasında paylaştırılacaktır. Gedik Yatırım’da hesap açan katılımcılar ödülü almaya hak kazanacaktır.
 • Kullanıcılar ödülü almak için yarışmaya kayıt oldukları e-posta adresi ile birlikte Gedik Yatırım'da bir hesap oluşturmak durumundalar.
 • Gedik Yatırım’da hesap açan yarışmanın kazanan kullanıcıları sadece Gedik Trader mobil ve web uygulamasından Pay ve ViOP işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.
 • Yarışma tamamlandıktan sonra 10 iş günü içinde hesap açmayan kullanıcılar haklarını kaybedecektir.
 • Gedik Yatırım’da hesap açan yarışmayı kazanan kullanıcıların yatırım hesabına, yatırım fonu olarak kazanılan ödül tutarı aktarılacaktır.
 • Gedik Yatırım’da mevcutta hesabı bulunan yatırımcılar bu yarışmayı kazanması durumunda ödül hakkı kazanamayacaktır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar