PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Hediye Çeki Kampanyası

Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2023

Gedik Yatırım’da Hesap Açarak İşlem Yapın, 1.000 TL’ye Varan Hepsiburada Hediye Çeki Kazanma Fırsatı Yakalayın!

31 Mart 2023’e kadar Gedik Yatırım'da hesap açanlar işlem hacmine göre Hepsiburada’da geçerli hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

Hesabınızı açın, işlem yapın, işlem yaptıkça kazanın!

 

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 20 Ocak 2023 tarihinde başlar ve 31 Mart 2023 tarihinde sona erer.
 • Kampanya dönemi içinde her ay Gedik Yatırım’da kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere yeni yatırım hesabı açan yatırımcılara, hesap açtıkları ayı takip eden ay boyunca Pay Piyasası ve VİOP işlem hacimleri üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen tutarlarda Hepsiburada’da geçerli hediye çeki verilecektir.

İşlem Hacmi

Hediye Çeki Tutarı

2.000.000 TL – 4.999.999 TL

200 TL

5.000.000 TL – 9.999.999 TL

500 TL

10.000.000 TL+

1.000 TL

 • 2023 yılı ocak ayında hesap açanların 2023 yılı şubat ayı işlem hacmi, 2023 yılı şubat ayında hesap açanların mart 2023’teki işlem hacmi, 2023 yılı mart ayında hesap açanların da nisan 2023’teki işlem hacmi baz alınarak hak kazanan yatırımcılar belirlenecektir. İşlem hacmi kapsamında ilgili ay içinde gerçekleştirilen pay senedi ve VİOP işlem hacimleri toplamı dikkate alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediye çeklerinden, kampanya dönemi içinde kaldıraçlı alım-satım hariç pay piyasası ve/veya VİOP işlemlerine yönelik olarak ilk defa Gedik Yatırım’da hesap açıp gerekli işlem hacmini yaratan yatırımcılar yararlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım nezdindeki hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran mevcut Gedik Yatırım yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyada on binde 2 ve üzeri işlem komisyonu uygulanan işlem hacimleri hesaplamaya dahil olacaktır.
 • Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Hediye çekleri, TL karşılığı yatırımcıların hesaplarına yatırılmayacak olup sadece hepsiburada.com internet sitesinde kullanılabilecektir.
 • Hediye çekleri, işlemler için dikkate alınan ayı takip eden ayın en geç 7. gününe kadar dijital kod olarak yatırımcıların telefonlarına SMS veya e-mail ile gönderilecektir. Hediye çekleri sadece Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup geçerlilik süresi 1 yıldır.


hesap aç butonuHediye Çeklerinin Kullanım Koşulları

 • Parçalı Kullanım: Hediye çeklerimiz parçalı kullanıma uygun olarak tanımlanmıştır. Örneğin 500 TL’lik bir hediye çeki ile 200 TL’lik bir sipariş oluşturulduğunda kalan 300 TL’lik tutar, farklı bir hediye çeki kodu ile ilk çeki kullanan hesaba otomatik olarak tanımlanmaktadır. Bu çeki daha sonra dilediğiniz alışverişte, yine parçalı olarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde kalan bakiye Hepsiburada müşteri hesabında farklı hediye çekleri ile otomatik olarak takip edilmektedir.
 • Birden fazla çek, bir alışverişte birleştirilerek kullanılamaz.

 • Kullanım Alanı: Sadece Hepsiburada satıcılı ürünlerde 1 yıl geçerlidir (altın, ziynet ve dijital ürünler hariçtir). Talep ettiğiniz kategoriyi seçtikten sonra satıcı filtrelemesi yaparak ilerleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/magaza/hepsiburada

 • Kampanyalar: Hediye çekleri son sepet tutarı üzerinden indirim olarak kullanıcıya gözükmektedir. Örneğin normal fiyatı 200 TL olan ancak indirimli fiyatı 150 TL olan bir üründe hediye çekinizi kullanmak istediğinizde hediye çekiniz, 150 TL üzerinden indirim olarak gözükür. Bu sayede hediye çeki ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirimlerden yararlanabilirsiniz (Sepette  oluşan indirimler  hariçtir).

 • İptal/İade: Hediye çeki ile oluşturulan bir siparişte, ürünü iptal veya iade etmeniz durumunda, üründe kullanılan hediye çeki tutarı kadar iptal/iade hediye çeki otomatik olarak çeki kullanan hesaba tanımlanmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar