PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Gedik Yatırım'da Hesap Açın, 30. Yıla Özel Birçok Hediye Kazanın!

Gedik Yatırım'da Hesap Açın, 30. Yıla Özel Birçok Hediye Kazanın!

Yayınlanma Tarihi: 14.09.2021

Gedik Yatırım'da Hesap Açın, 30. Yıla Özel Birçok Hediye Kazanın!

100TL'ye Kadar Komisyon İadesi

Gedik Trader web veya mobil işlem platformu aracılığı ile kampanya döneminde işlem yapan tüm yatırımcılarımız, işlemlerinde ilk 100 TL’ye kadar komisyonun iadesine de hak kazanacaklardır.

3 Aylık Fintables veya Finnet 2000 Plus Üyeliği

Yeni hesap açan ve inaktif yatırımcılarımız kampanya dönemi içerisinde Gedik Trader web ve mobil uygulamasından pay senedi ve VİOP’ta aylık 100.000 TL ve üzeri işlem hacmi yapmaları durumunda 3 aylık Fintables veya 3 aylık Finnet 2000 Plus üyeliklerinden dilediğini seçmeye hak kazanacaklardır. Aktif yatırımcılarımız ise son 3 aylık dönemde ortalama aylık pay senedi ve VİOP işlem hacimleri 100.000 TL ve üzeri olması durumunda 3 aylık Fintables veya 3 aylık Finnet 2000 Plus üyeliklerinden dilediğini seçmeye hak kazanacaklardır. 

Anlık Veri Paketleri

Yeni hesap açan yatırımcılarımıza ay sonu bakiyelerine göre alttaki veri paketleri ücretsiz olarak sunulacaktır.

  • 6 aylık Karma Düzey 1 datası
  • 3 aylık Düzey 1+ Pay veya VİOP datası
  • 3 aylık Düzey 2 Pay veya VİOP datası
  • 3 aylık Düzey 2 + AKDE Pay datası

*Data kazanım koşulları aşağıda yer almaktadır.

6 Aylık BluTV Aboneliği

Yeni hesap açan ve inaktif yatırımcılarımız kampanya dönemi içerisinde Gedik Trader web ve mobil uygulamasından pay senedi ve VİOP’ta aylık 20.000 TL ile 100.000 TL arası işlem hacmi yapmaları durumunda 6 aylık BluTV üyeliğine hak kazanacaklardır.

Scala Yayıncılık'ta Geçerli 30 TL İndirim Kodu

Dijital kanallarımız üzerinden yeni hesap açılışı gerçekleştiren yatırımcılarımıza scalakitapci.com adresinde geçerli 30 TL değerinde indirim kodu verilecektir.

HOP Scooter 10 TL İndirim Kodu

Dijital kanallarımız üzerinden yeni hesap açılışı gerçekleştiren yatırımcılarımıza HOP Scooter uygulamasında geçerli 10 TL değerinde  indirim kodu verilecektir.

HEMEN HESAP AÇ

Anlık Veri Paketleri Kullanım Koşulları
Yeni hesap açan yatırımcılarımız, ayın sonu günü itibarıyla yatırım hesabında alttaki tabloda belirtilen aylık bakiye tutarlarına göre, belirlenen sürelerde data paketlerine hak kazanacaklardır.

Ay Sonu Bakiyesi

Veri Paketi

Süre

1. 000 TL – 19.999 TL

Karma Düzey 1

6 ay

20.000TL – 99.999 TL

Düzey 1 + Pay veya VİOP

3 ay

100.000TL – 199.999 TL

Düzey 2 Pay veya VİOP

3 ay

200.000TL ve üzeri

Düzey 2 Pay + AKDE

3 ay

 

Kampanya Koşulları

• Kampanya 14 Eylül – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecektir.

•Kampanya kapsamındaki hediyelerden kampanya dönemi boyunca ilk 20.000 yeni yatırımcı, inaktif yatırımcılardan başvuran ilk 5.000 yatırımcı, mevcut yatırımcılardan da başvuran ilk 5.000 yatırımcı yararlanabilir.

•Kampanya dönemi içerisinde “Dijital Kanal ile Hesap Açılışı” (https://sozlesme.gedik.com) gerçekleştiren yatırımcılara hesap açılışı ile birlikte; www.scalakitapci.com adresinde geçerli 30 TL değerinde indirim kodu ve HOP Scooter uygulamasında geçerli 10 TL değerinde indirim kodu hediye edilecektir.

• Kampanya dönemi içerisinde “Dijital Kanal ile Hesap Açılışı” gerçekleştiren yatırımcıların, yatırım hesabı ay sonu bakiyesi en az 1.000 TL olduğu durumda 6 ay boyunca geçerli Karma Düzey 1 veri paketine, ay sonu bakiyesi 20.000 TL ile 100.000 TL aralığında ise 3 ay boyunca geçerli Düzey 1 + pay veya VİOP veri paketine, ay sonu bakiyesi 100.000 TL ile 200.000 TL aralığında ise 3 ay boyunca geçerli Düzey 2 pay veya VİOP veri paketine ve 200.000 TL ve üzeri bakiyesi olduğu durumda ise Düzey 2 + pay senedi ile AKDE veri paketine hak kazanacaklardır. Yatırımcılar kampanya döneminde tek bir veri paketinden yararlanabilirler. Paketin geçerli olduğu süre boyunca aylık bazda bakiye kontrolü yapılacak olup, belirtilen bakiye sağlanmadığı taktirde kampanyadan yararlanamayacaktır.

• Yeni kazanıma özel data kazanım koşulları kapsamında, ilgili kampanya döneminde Gedik Yatırım’da yeni pay veya VİOP hesabı açan yatırımcılara hesap açılış tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 6 ay ücretsiz Karma Düzey 1 veri paketi verilecektir.

•Karma Düzey 1 ücretsiz veri yayınından yararlanabilmek için yatırımcıların ay son günü itibarıyla yatırım hesabında 1.000 TL bakiyenin olması koşulu gerekmektedir. Yatırım hesabında 1.000 TL bakiyenin bulunmaması durumunda ücretsiz olarak tanımlanmış veri yayını iptal edilecektir.

•Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Karma 1 anlık veri Gedik Trader mobil ve web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır.

•Düzey 1+ derinlikli dataya hak kazanmak için, için yatırımcıların ay son günü itibarıyla yatırım hesabında en az 20.000 TL bakiyenin olması koşulu gerekmektedir. Yatırım hesabında 20.000TL bakiyenin bulunmaması durumunda ücretsiz olarak tanımlanmış veri yayını bedeli yatırımcıdan ay sonunda tahsis edilecektir.

•Düzey 2 pay senedi ve AKDE (Gerçek zamanlı aracı kurum dağılım analizi ile tarihsel takas analizi) derinlikli dataya hak kazanmak için, yatırımcıların ay son günü itibarıyla yatırım hesabında en az 200.000 TL bakiyenin olması koşulu gerekmektedir. Yatırım hesabında 200.000TL bakiyenin bulunmaması durumunda ücretsiz olarak tanımlanmış veri yayını bedeli yatırımcıdan ay sonunda tahsis edilecektir.

• Kampanya dönemi içerisinde Gedik Trader web ve mobil uygulaması aracılığı ile pay senedi ve VİOP’ta aylık 20.000 TL ile 100.000 TL aralığında işlem yapan yatırımcılarımız 6 aylık BluTV üyeliğine, aylık 100.000 TL ve üzeri işlem yapan yatırımcılarımız ise 3 ay boyunca geçerli Fintables veya 3 ay boyunca geçerli Finnet 2000 Plus üyeliklerinden dilediğini seçmeye hak kazanacaklardır. Bu hediyelerden kampanya döneminde hesap açan yeni yatırımcılar ile 1 Ocak -31 Ağustos 2021 tarihleri arasında hiç işlem yapmamış (inaktif) yatırımcılar yararlanabilir. İnaktif yatırımcılarımız için kampanya döneminde her ay bazında işlem hacimler baz alınacak olup, yeni yatırımcılarımız için hesap açılış tarihinden itibaren 1 aylık dönem baz alınacaktır. Aktif yatırımcılar son 3 aylık dönemde ortalama aylık pay senedi ve VİOP işlem hacimleri 100.000 TL ve üzeri olması durumunda 3 aylık Fintables veya 3 aylık Finnet 2000 Plus üyeliklerinden dilediğini seçmeye hak kazanacaklardır. Yatırımcılar BluTV veya Finnet/Fintables üyeliklerinden kampanya dönemi boyunca bir kere yararlanabilirler.

• Finnet 2000 Plus aboneliği ile ilgili detaylı bilgilendirme yatırımcılarımıza eposta/SMS yoluyla yapılacak olup yatırımcılarımız kendilerine iletilen kampanya kodu ile sisteme giriş sağlayabilecektir.

• Fintables aboneliği ile ilgili detaylı bilgilendirme ilgili firma tarafından yapılacaktır.

• BluTV üyeliği 6 aylık olup hali hazırda aboneliği bulunan bir kişi kupon kodunu aktive ettiğinde, kupon kodunun içerdiği izleme süresi mevcut izleme hakkının sonuna eklenir. In-app purchase (Uygulama içi ödeme) ve mobil ödeme yöntemi ile abonelik gerçekleştirmiş kullanıcıların, kupon kodlarını tanımlayabilmesi için mevcut aboneliklerini iptal etmeleri veya farklı bir email adresi ile abonelik başlatmaları gerekmektedir. Satın alınan kupon kodları sadece yurt içi kullanım için geçerlidir.Kod aktivasyonu www.blutv.com/kupon linki üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

• Kampanya döneminde Gedik Trader web ve mobil platformları aracılığı ile kaldıraçlı alım-satım işlemi hariç olmak üzere Pay Piyasası ve VİOP işlemi yapan yatırımcılara, kampanya döneminde bu işlemler dahilinde ödedikleri komisyon tutarının %90’ı (toplamda iade tutarı en fazla 100 TL olacak şekilde) iade yapılacaktır. İade, kampanya dönemi sonunda gerçekleştirilecektir.

• Kampanyaya katılım, sadece Gedik Trader web ve mobil uygulaması üzerinden yapılacak pay ve VİOP işlemleri ile sağlanabilir, Gedik Trader dışındaki online kanallardan yapılacak işlemler geçerli olmayacaktır.

• Kampanya koşullarını gerçekleştiren yatırımcılara ödülleri, sonraki ayın 10.gününe kadar iletilecektir.

• Scala Kitapçılık, HOP Scooter ve BluTV indirim kodları dijital olarak teslim edilecek olup nakit karşılığı yatırımcıların hesaplarına yatırılmayacaktır. Finnet ve Fintables üyeliklerinde ise sonraki ayın 10.gününe kadar tanımlamalar gerçekleşerek kullanım detayları ilgili firmalar tarafından sağlanacaktır.

• 18 yaşından küçükler, Gedik Yatırım Menkul Değerler AŞ, Gedik Yatırım Menkul Değerler AŞ İştirakleri çalışanları, anlaşması olunan kreatif, PR, Medya ve dijital ajans çalışanları ve onların 1. dereceden akrabaları kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni “Dijital Kanal ile Hesap Açılışı” gerçekleştiren mevcut Gedik Yatırım yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

• Gedik Yatırım, kampanyayı sonlandırma, iptal etme hakkına sahiptir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar