PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Gedik Trader Yaz Kampanyası

Gedik Trader Yaz Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 01.07.2017

 

Gedik Yatırım’da hemen şimdi hesabınızı açın,1 yıl boyunca ücretsiz canlı borsa verisi ve yatırım danışmanlığı kazanın!

Üstelik Gedik Trader mobil uygulamaları ve web üzerinden üye olan ilk 1000 (bin) kişiye de 2 aylık ücretsiz canlı borsa verisi!

Türkiye’nin Yeni Nesil Yatırım Platformu, Gedik Trader.

Türkiye’de ilk! Gedik Trader ile portföy ve takip listenize özel anlık öneri ve haberler!

 • Anlık Borsa verilerine Web ve Mobil cihazlarınızdan tek ücret avantajı.
 • Türkiye’de bir ilk! Anlık Haftalık veri satışı.
 • Grafik üzerinden anında emir iletimi.
 • Alım/Satım İşlemlerinizde anlık bildirimler.
 • Anadolu ajansı ile anlık haber.

Üstelik PC veya Mac bilgisayarınıza hiç bir ek program yüklemeden internetten kolay erişim!

Hemen ücretsiz başvurmak için tıklayınız

Kampanya Koşulları 

 • Gedik Trader Yatırımcı Kazanım Yaz Kampanyası 1 Temmuz 2017 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya yalnızca www.gedik.com ‘dan ve Gedik Trader mobil ve web uygulamasından yeni hesap başvurusu yapan ve hesap açan yeni yatırımcılarımız ile Gedik Trader mobil uygulamaları ve web üzerinden üye olan ilk 1000 (bin) kişi yararlanabilir.
 • Yeni Yatırım hesabı açtıran yatırımcılarımıza sunulacak olan data kullanımı, üyeliğin gerçekleştiği ay başlayacak olup, 12. ay sonu itibari ile sonlanacaktır.
 • Üye olan kullanıcılara sunulacak olan data kullanımı, üyeliğin gerçekleştiği ay başlayacak olup, 2. ay sonu itibari ile sonlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Pay veya VİOP Düzey 1 datası Gedik Trader Mobil ve Web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır.
 • Mevcutta Gedik Yatırım’da hesabı olan yatırımcılarımızın Gedik Trader’a üye olmaları durumunda ücretsiz 2 aylık data kullanımından faydalanamazlar.
 • Kampanyadan yararlanacak olan yatırımcılarımız Pay Düzey 1 veya VİOP Düzey 1 datasından hangisini kullanmak istediklerini seçebileceklerdir. Pay Düzey 1 veya VİOP Düzey 1 datalarından sadece seçtikleri bir tanesi, kampanyadan yararlanan yeni yatırımcılarımıza veya yeni üyelerimize kampanya koşullarında belirtilen süreler için ücretsiz olarak verilecektir.
 • Gedik Trader’a mobil ve web üzerinden üye olan kullanıcılara, 2 aylık ücretsiz veri otomatik tanımlanmayacaktır. Üye olan kullanıcılar Gedik Yatırım müşteri temsilcileri tarafından aranacak, bilgileri doğrulandıktan sonra ve istedikleri veri yayını bilgisi (Pay Düzey 1 veya VİOP Düzey 1) alındıktan sonra, 2 aylık veri ücretsiz tanımlanacaktır. Üyelik sırasında hatalı telefon numarası bilgisi verilmesi veya Gedik Yatırım Müşteri Temsilcileri’nin yaptıkları aramalara cevap verilememesi vb. durumlardan dolayı kullanıcının telefonuna 2 iş günü içerisinde ulaşılamaması durumunda, ücretsiz 2 aylık veri yayın hizmetinden yararlanamaz. Kullanıcıya ulaşılamaması sebebiyle, Veri Yayın hizmetinden yararlanılamadığı durumlarda, tüm sorumluluk üye olan kullanıcıya aittir.
 • Kampanya kapsamında Ücretsiz Yatırım Danışmanlığı Hizmeti Gedik Yatırım’ın http://www.paramineyapayim.com/bireysel/urunkisa/ adresinde aylık 46 TL ücreti olduğu belirtilen BIST-TUM Rapor Ve Önerileri Danışmanlık Hizmeti sunulacaktır.
 • Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar