PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Gedik Trader Hız Kampanyası

Gedik Trader Hız Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 17.10.2017

Hemen Başvuru Formu'nu doldur, hesap aç, Gedik Trader'da işlem yap, İtalya Monza F1 Pisti’nde sürüş deneyimi yaşayan 4 şanslı çiftten biri ol !

Gedik Trader Mobil ve Web platformlarından her 10.000 TL’lik işlem hacmine 1 çekiliş hakkı kazanın! Gedik Yatırım’da işlem yapanlar, İtalya Monza Formula 1 Pisti'nde sürüş deneyimi çekiliş hakkı kazanıyor. Gedik Trader Mobil ve Web platformlarından yapacağınız her 10.000 TL’lik işlemle kazanma şansınızı arttırın.

Üstelik Gedik Yatırım’da hesap açan herkese ücretsiz 12 aylık Pay veya VİOP anlık veri yayını hediye!

En Hızlı Formula 1 Pisti Monza, Sizi Bekliyor!

Formula 1 takvimi içerisindeki en hızlı pist olan Monza, İtalya'nın kuzeyinde, Milano kent merkezine 15 km uzaklıktadır. Formula 1 tutkunlarının ve özellikle Ferrari taraftarlarının Tifosi (Mabet) olarak adlandırdıkları Monza, pilotlar tarafından da, Spa-Francorchamps ile birlikte en çok sevilen pisttir.

Siz de bu heyecanı yaşama şansını kaçırmayın, hemen Gedik Trader’dan işlem yapın, kazanma şansınızı arttırın!

Kazanan Talihliler

Milli Piyango İdaresi’nin 11.10.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3959 sayılı izni ile Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından düzenlenen Gedik Trader Hız Kapmanyasının, 10.01.2018 tarihinde yapılan çekilişte kazanan asil ve yedek talihli isimleri aşağıda belirtilmiştir.

hız kampanyası kazananları

Gedik Trader Hız Kampanyası Katılım Koşulları

 • Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 11.10.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3959 sayılı izni ile Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya 16.10.2017 (saat 00:01) – 31.12.2017 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Gedik Trader mobil ve web uygulamaları üzerinden Gedik Trader web ve mobil uygulamalarına, Gedik Yatırım Online Kullanıcı Kodu ve Şifresi ile ücretsiz giriş yaparak, 10.000 TL ve katları tutarında (her 10.000 TL için 1 çekiliş hakkı) işlem yapan Gedik Yatırım Menkul Değerler AŞ müşterilerine çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çekiliş 10.01.2018 Saat:11:00'de Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sk. No.15/1, 4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
 • Yapılacak çekiliş sonucunda, 4 adet, 14.875,00 TL değerinde, Çift Kişilik Milano Seyahat Paketi (23-25 Mart 2018 tarihleri arasında, İstanbul-Milano gidiş-dönüş uçak bileti, 4 yıldızlı otelde 2 gece oda-kahvaltı, Konaklama, Milano şehir turu, Monza Formula 1 pistinde sürüş deneyimi, Havalimanı-otel transferleri dahil) verilecektir.
 • Gedik Trader web ve mobil uygulamalarına giriş ücretsizdir.
 • Çekiliş sonucu belirlenecek talihlinin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sorundan (Talihlinin uçağı kaçırması, son anda tura katılamaması, vize alamaması, hastalık, kaza) Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
 • Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • 18 yaşından küçükler, Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Çekiliş sonuçları 16.01.2018 tarihinde Sözcü gazetesinde ve www.gedik.com , www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir.
 • Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
 • Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
 • Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

  Diğer Koşullar:
 • Kampanya süresince, www.gedik.com ve Gedik Trader mobil ve web uygulamaları üzerinden başvurarak hesap açtıran tüm yeni yatırımcılarımıza Gedik Trader web ve mobil uygulamaları üzerinden kullanabilecekleri 12 aylık Pay veya VİOP Düzey 1 datası ücretsiz olarak verilecektir. Kampanyadan yararlanacak olan yeni yatırımcılarımız Pay Düzey 1 veya VİOP Düzey 1 datasından hangisini kullanmak istediklerini seçebileceklerdir. Pay Düzey 1 veya VİOP Düzey 1 datalarından sadece seçtikleri bir tanesi, kampanya koşullarında belirtilen süreler için ücretsiz olarak verilecektir.
 • Yeni yatırım hesabı açtıran yatırımcılarımıza sunulacak olan data kullanımı, hesabın açıldığı ay başlayacak olup, 2. (ikinci) ay sonu itibari ile sonlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Pay veya VİOP Düzey 1 datası Gedik Trader Mobil ve Web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır.
 • İtalya Monza Formula 1 Pisti’nde Sürüş Deneyimi kazanan talihlilerin ve talihli ile beraber bu deneyimi yaşayacak 2nci katılımcıların, araçları kullanabilmeleri için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.
 • İtalya Monza Formula 1 Pisti’nde Sürüş Deneyimi kazanan talihli olmadan, talihli tarafından kendisi ile beraber bu hediyeden yararlanacağını belirttiği 2nci katılımcı tek başına bu hediyeden yararlanamaz.
 • İtalya Monza Formula 1 Pisti’nde Sürüş Deneyimi için seyahat planı İstanbul’da başlar ve biter. Seyahat öncesi İstanbul’da havalimanına kadar ve seyahat sonrasında da İstanbul’da havalimanından sonra yapılan ulaşım, şahsi harcamalar ve ek giderler talihliye aittir.
 • İtalya Monza Formula 1 Pisti’nde Sürüş Deneyimi, Ferrari 488 model araçlarla yapılacak olup, zorunlu hallerde aynı markanın farklı modelleri veya Lamborghini marka araçlar da kullanılabilecektir.
 • İtalya Monza Formula 1 Pisti’nde Sürüş Deneyimi için Monza Formula 1 pistinde ki güncel koşullar (hava durumu, pist durumu, güvenlik vb.) ve kurallar geçerlidir. Seyahat süresi içerisinde, Monza Formula 1 Pisti’nde ki güncel koşulların (hava durumu, pist durumu, güvenlik vb.) sürüş için uygun olmaması durumunda, sürüşlerin gerçekleşememesinden, Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
 • Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

İlginizi Çekebilecek Yazılar