PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

E-Hesap Kampanyası

E-Hesap Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2020

Gedik Yatırım'da E-Hesap Aç, 300 TL'ye Varan Hepsiburada Hediye Çeki Kazan!

3 Temmuz - 4 Ağustos 2020 tarihleri arasında https://sozlesme.gedik.com adresi üzerinden yeni E-Hesap açan tüm yatırımcılarımız hesap açılışı ile birlikte 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çekiye kazanacaklardır.

Ek olarak Kampanya dönemi içerisinde E-Hesap açılışı gerçekleştiren ilk 5.000 yatırımcımız, yatırım hesabı aylık ortalama bakiyeleri en az 20.000 TL olduğu durumda 100 TL, 100.000 TL aylık ortalama bakiyeleri olduğu durumda ise 200 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki hakkı kazanacaklardır.

Kampanya dönemi içerisinde E-Hesap açılışı gerçekleştiren yatırımcılarımız, Gedik Trader web veya mobill uygulamasından ilk 100.000TL Pay senedi veya VİOP işlem hacmi gerçekleştiren ilk 5000 yatırımcımıza 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki verilecektir.

HEMEN E-HESAP AÇ

Hesap açılışları MASAK mevzuatına uygun şekilde kimlik doğrulaması ve ıslak imzalı sözleşmenin imzalanması ile gerçekleştirilecektir.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 3 Temmuz – 4 Ağustos 2020 döneminde düzenlenecektir.

 • Kampanyaya yeni E-hesap açan (https://sozlesme.gedik.com adresinden) yatırımcılarımız katılabileceklerdir.

 • Kampanya dönemi içerisinde E-Hesap (https://sozlesme.gedik.com) açan ilk 10.000 yatırımcıya 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki verilecektir.

 • Kampanya dönemi içerisinde E-Hesap açılışı gerçekleştiren ilk 5000 yatırımcımıza, kampanya dönemi içerisinde yatırım hesabı aylık ortalama bakiyesi en az 20.000TL olan hesaplar 100 TL, 100.000TL aylık ortalaması olan hesaplar ise 200TL, Hepsiburada hediye çeki hakkı kazanacaklardır. Para transferi ile hak kazanılacak hediye çeki tutarı toplamda yatırım hesabı özelinde 200TL'yi geçmeyecektir. Hesap aylık bakiye ortalaması her 20.000TL veya her 100.000 TL için hediye çeki hakkı kazanılmayacaktır.

 • Kampanya dönemi içerisinde E-Hesap açılışı gerçekleştiren yatırımcılarımız, Gedik Trader uygulamasından gerçekleştirilecek ilk 100.000TL Pay senedi veya VİOP işlem hacmi yapan ilk 5000 yatırımcımız, 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanacaktır. 

 • Kampanya koşullarını gerçekleştiren yatırımcılara ödülleri sonraki ayın ilk haftası iletilecektir.

 • Hediye çekleri dijital olarak teslim edilecek, nakit karşılığı yatırımcıların hesaplarına yatırılmayacaktır.

 • 18 yaşından küçükler, Gedik Yatırım Menkul Değerler AŞ, Gedik Yatırım Menkul Değerler AŞ İştirakleri çalışanları ve onların 1. dereceden akrabaları kampanyadan yararlanamaz.

 • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Karma 1 anlık veri Gedik Trader Mobil ve Web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır.

 • Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni E-Hesap açan mevcut Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

 • E-hesap açılışı ile geçerli olacak Aylık Hacim Komisyon Skala oranları 12 ay süresince geçerlidir. Skala tablosundaki oranların değiştirilmesi durumunda Gedik Yatırım E-hesap açılış kampanyası kapsamında sunulan hediye bedellerini  Gedik Yatırım geri tahsil etme hakkına sahiptir.

 • *Pay Senedi işlemlerinde standart 0,0009 (on binde 9), VİOP işlemlerinde ise 0,0006 (on binde 6) oranı ile gerçekleşecek olup, işlem hacmine göre aradaki fark iade edilecektir. E-hesap ile Gedik Yatırım’ın İnternet dışı kanallarından gerçekleşecek işlemlerde standart oran olarak bu maddede belirtilen Pay senedi ve VİOP işlem komisyon oranları uygulanacaktır.

Data Kazanım Koşulları

 • Hesap açılış tarihinden itibaren ilk 3 ay içerisinde, ayın son günü minimum 1000 TL bakiye bulundurmaları şartı ile Karma 1 anlık veri yayını kampanya kapsamında ilk 200 yatırımcıya ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Anlık veri yayınları, ilk üç ay haricinde diğer ayların ay sonları itibariyle minimum 1000 TL bakiyeyi sağlamaları halinde 12 ay boyunca ücretsiz olarak sağlanacaktır.

 • Kampanyadan, www.gedik.com'dan, Gedik Trader mobil ve web uygulamasından, Gedik Yatırım şubelerinden yeni hesap başvurusu yaparak hesap açan yeni yatırımcılarımız yararlanabilir. Yeni yatırım hesabı açtıran yatırımcılarımıza sunulacak olan data kullanımı, hesabın açıldığı ay başlayacak olup, 12. ay sonu itibari ile sonlanacaktır.

 • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Karma Düzey 1 datası Gedik Trader Mobil ve Web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır. 

 • Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar