PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

6 Ay Ücretsiz Canlı Borsa Verisi

6 Ay Ücretsiz Canlı Borsa Verisi

Yayınlanma Tarihi: 15.12.2021

Gedik Yatırım'da Hemen Hesap Açın, 6 Ay Boyunca Canlı Borsa Verisi Kazanın!

Kampanya Koşulları

 • Gedik Trader Ücretsiz Data Kampanyası 15 Aralık 2021 – 01 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Kampanyadan; www.gedik.com'dan, Gedik Trader mobil ve web uygulamasından, Gedik Yatırım şubelerinden yeni hesap başvurusu yaparak hesap açan yeni yatırımcılarımız yararlanabilir. Yeni yatırım hesabı açtıran yatırımcılarımıza sunulacak olan data kullanımı, hesabın açıldığı ay başlayacak olup, 6. ay sonu itibari ile sonlanacaktır

 • Kampanya kapsamında sunulacak ücretsiz anlık Karma Düzey 1 datası Gedik Trader Mobil ve Web uygulaması içerisinden kullanılabilecektir. Gedik Trader dışındaki platformlar bu kampanya kapsamı dışındadır. 

 • Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım’da bulunan hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran Gedik Yatırım Yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.

 • Yeni yatırım hesabı açan yatırımcılara, hesap açılış tarihinden itibaren ilk 3 ay içerisinde, ayın son günü en az 1000 TL bakiye bulundurmaları şartı ile anlık veri yayını kampanya kapsamında ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Anlık veri yayınları, ilk üç ay haricinde diğer ayların ay sonları itibariyle en az 1000 TL bakiyeyi sağlamaları halinde bulundurdukları ay boyunca, başlangıç döneminden itibaren bir senelik dönemde en fazla 6 kez olacak şekilde, ücretsiz olarak sağlanacaktır.

HEMEN HESAP AÇ

 

Gedik Trader Avantajları

 • BIST hisse işlemlerinde pratik ve hızlı ekranlar Gedik Trader'da. Gediktrader üzerinde Canlı Hisse Takip, Viop Takip Listesi oluşturabilirsiniz. Takip listesi üzerinden menkul kıymetlerin detaylı piyasa, teknik analiz verilerine ve haberlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Piyasalar bölümünden, Bist, VİOP, Döviz, Altın ve Petrol verilerini grafikler ile izleyebilirsiniz. Haberler bölümünden, Anadolu Ajansı tarafından verilen piyasa, dünya haberleri, gün içi tüm ekonomik verileri takip edebilirsiniz. Gediktrader web ile grafikler üzerinden indicatörlerle teknik analiz yapabilir ve yatırımcılarımız grafik üzerinden alım/satım emri verebilirsiniz.

 • Yatırımcılarımız ve Gediktrader’a üye olan kullanıcılarımız, borsa veri yayın paketlerini satın alarak piyasaları anlık verilerle takip edebilirsiniz. Borsa, VİOP veri yayın satışı iPhone’larda Apple Store, Android cihazlarda Google Play Store ve Gediktrader Web’de ise cep telefonu faturanıza yansıyacak şekilde Pay Guru üzerinden yapılmaktadır. Sanal Borsa seçeneği ile hisse model portföyünüzü test edebilirsiniz.

 • Sanal Borsa, Gedik Trader ile hem web hem de mobil uygulama aracılığıyla Sanal Borsa oynama imkanı sağlamaktadır. Sanal Borsa, hem deneyimli yatırımcılar hem de yeni yatırımcılar için hisse senedi tercihlerini deneme imkanı sağlar. Sanal Borsa ücretsizdir. 

Gedik Yatırım Avantajları

 • Yatırım Temsilcisi : Size özel yatırım temsilcisi ve ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti
 • Ücretsiz Eğitimler : Hisse ve VİOP Canlı Teknik Analiz Eğitimlerine bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
 • Gedik Trader ile Hızlı İşlem : Gedik Trader uygulaması içerisinden Ücretsiz Anlık Hisse ve VİOP Datası ile piyasa verilerini takip edin.
 • Yatırım Stratejileri : Hangi risk grubundan olursanız olun, ne vadede bir getiri planınız ve hedefiniz olursa olsun, yatırım uzmanımızın size özel sunacağı Yatırım Stratejilerinden faydalanın

İlginizi Çekebilecek Yazılar