PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

6 Ay Ücretsiz Canlı Borsa Veri Kampanyası

6 Ay Ücretsiz Canlı Borsa Veri Kampanyası

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2023

Kampanya Koşulları

  • Kampanya, 4 Nisan 2023 tarihinde başlar ve 30 Haziran 2023 tarihinde sona erer. 
  • Kampanya dönemi içinde Gedik Yatırım’da kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere yeni yatırım hesabı açan ilk 10.000 yatırımcı, hesap açılış tarihini müteakip belirtilen bakiye koşulunu sağlaması durumunda belirlenen dönemler için ücretsiz veri yayını paketlerinden yararlanabilecektir. 
  • 6 aylık Karma Düzey 1 anlık veri yayını, yeni yatırım hesabı açan yatırımcılara, hesabın açıldığı ayı takip eden bir sonraki ayın sonuna kadar ücretsiz olarak tanımlanır. 
  • Ücretsiz dönemin sonunda ve sonrasında aylık bazda ay sonu itibarıyla, 6 ay boyunca yatırımcıların hesabına ait bakiye kontrolü yapılacak olup 1.000 TL bakiye koşulu sağlanmadığı taktirde yatırımcılar kampanyadan yararlanamayacaktır. 
  • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veriden, kaldıraçlı alım-satım hariç ilk defa Gedik Yatırım’da hesap açan tüm yatırımcılar yararlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde Gedik Yatırım nezdindeki hesabını kapatan ve tekrar aynı dönem içerisinde yeni hesap açtıran mevcut Gedik Yatırım yatırımcıları bu kampanyadan yararlanamaz.  
  • Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar