PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Fenerbahçe Futbol A Takımı Sponsorluğu

Youtube'da Gedik Yatırım

İmza Töreni

CEO'muzun Mesajı

Genel Sekreterin Mesajı

#BuHisseOrtakOl

Fenerbahçe Futbol A Takımı Resmi Sponsoruyuz

Yayınlanma Tarihi: 01.07.2022

 

30 yılı aşkın yatırım tecrübemiz ile ülkemizin geleceğine yatırım yapmaya devam ediyor ve ülkemizin en köklü kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Futbol A Takımı Resmi Sponsoru olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden beri spora ve toplumun gelişiminde oynadığı role inanarak sponsorluk çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türk sporuna gönül vererek Voleybol Milli Takımları Ana Sponsorluğu’nu da devam ettirdiğimiz bu serüvende, sporun toplumların ekonomik ve sosyal yönden gelişiminde yarattığı etkinin bilinciyle tüm spor dallarına büyük önem veriyoruz.

Bu nedenle, Türkiye'nin en büyük ve başarılı kulüplerinden biri olan Fenerbahçe'nin Futbol A Takımı Konç sponsoru olarak serüvenimizde yeni bir adım daha atıyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü ile Gedik Yatırım arasında imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Gedik Yatırım logosu, 2023- 2024 sezonunda Fenerbahçe Futbol A Takımı’nın konçlarında yer alacak.

Bu sponsorlukla birlikte, hem Fenerbahçe'nin ulusal ve uluslararası alanda elde ettiği başarıları desteklemek, hem de futbolun ülkemizde daha çok sevilmesi ve gelişmesi için çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.

#BuHisseOrtakOl

@GedikYatirim

Gedik Yatırım Bandosu Kadıköy Sokaklarında!

Loading

Basın Toplantısı ve İmza Töreni

Loading

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen basın toplantısına Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç, Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'muz Onur Topaç

Bugün, sektöre her alanda “lider” olma vizyonumuza katkı sağlayacağını düşündüğümüz, önemli bir adım daha atıyoruz. Bireysel olarak hem bir sporsever hem de ülkesine destek olmayı ve katkı vermeyi ilke edinen bir kuruluşun Yönetim Kurulu Başkanı olarak, ülkemiz futbolunun ve sporunun köklü kulüplerinden Fenerbahçe Spor Kulübü ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasından dolayı son derece heyecanlı ve mutluyum.

Geçtiğimiz yıl Gedik Yatırım olarak TVF ile gerçekleştirdiğimiz 3 yıllık anlaşma ile birlikte Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımlarımızın her yaş kategorisinde Ana Sponsoru olduk. Ana amaçlarımız, ülkemiz sporu ve sporcunun yanında olmanın yanı sıra, yatırım ürünlerini ülkemize ulaştırmak ve birlikte başarılar kazanmaktı. Hepinizin de yakından takip ettiği üzere, Voleybol A Milli Takımları’mız bu sene katıldıkları bütün turnuvaları kazandılar, bizleri gururlandırdılar. Kadın A Milli Takımımız Dünyada 1. sıraya yükseldi, erkekler ise ilk 10’a çok yaklaştı.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz, karşılıklı başarı getiren bu değerli sponsorluk akabinde, Fenerbahçe Futbol Kulübü ile anlaşma gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız. Voleybol Milli Takımlar düzeyinde başlattığımız desteğimizi bugün bir başka spor branşıyla çeşitlendiriyoruz. Sadece futbol değil, tüm branşlarda lider olmayı hedefleyen Fenerbahçe Spor Kulübü’nün destekçisi olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu anlaşmayı sponsorlukla sınırlı bir anlaşma olarak görmüyoruz. Önümüzdeki dönemde hem Fenerbahçe Spor Kulübü’ne hem de Fenerbahçe taraftarına değer katmak için farklı alanlarda çalışmalarımız olacak. Bu imza taraftarı, yönetimi ve sporcularıyla çok büyük ve etkili bir camianın, her alanda lider olma vizyonuna sahip Gedik Yatırım ailesiyle ortaya koyacağı projelerin ilk adımı olacaktır. Bu anlaşma ile aynı zamanda yatırım ürünlerimizi daha geniş kitlelere tanıtmayı ve ulaştırmayı da amaçlıyoruz.

Ülkemiz sporunun en önemli markası olan Fenerbahçe’nin liderlik yolculuğunda Gedik Yatırım olarak her zaman yanında olacağımızı belirtmek isterim. Fenerbahçe Futbol A Takımı’mıza 2023-2024 sezonunda ligde, kupada ve Avrupa’da başarılar diliyorum. Bu önemli anlaşmanın ve iş birliğinin uzun soluklu olmasını diliyor, bu anlaşmanın hayata geçmesinde büyük emeği olan Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan ve Yönetim Kurulu’nun değerli üyelerine Gedik Yatırım ailesi olarak teşekkür ederim. Bu özel günde bizi yalnız bırakmadığınız için siz değerli basın mensuplarına da ayrıca teşekkür ediyor, sporun bize yaşattığı güzel duyguları referans alarak ‘BuHisseOrtakOl’ diyoruz.”

Toplantının açılış konuşmasını yapan Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, desteklerinden ötürü Gedik Yatırım’a teşekkür ederken iş birliğinin detaylarıyla ilgili şunları söyledi:

Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan

“Futbol A Takımı konç sponsoru olarak yanımızda yer alan Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sayın Onur Topaç’ı değerli yönetim kurulu üyeleri, kıymetli basın mensupları, kıymetli katılımcılar, ekranları başında bizleri izleyen değerli taraftarlarımız, üyelerimiz herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü olarak köklü geçmişimizde elde ettiğimiz başarıları daha da üstlere taşımak hedefiyle yeni bir sezona başlıyoruz. Bugün de bu yolda bize destek veren ailemizin bir parçası olan kıymetli iş ortağımız Gedik Yatırım’ı ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Fenerbahçemizin tutkulu taraftarlarının yolu bu anlaşmanın ardından Gedik Yatırım’ın güçlü finansal çözümleri ve vizyonuyla tanışacak ve bu iki markanın yan yana gelmesiyle sporun ve finansın gücü bir araya gelmiş olacak.
 
Bugün itibarıyla 2023-24 futbol sezonu başlıyor. Yeni bir futbol sezonunun heyecanını yaşıyoruz ve hep birlikte hedeflerimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz. Yeni sponsorumuzla yeni sezonda Fenerbahçemizin sahadaki zaferlerini kutlamayı dört gözle bekliyoruz. Birlikte azimle çalışarak Fenerbahçe’nin ruhuyla yürekten destek vererek şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz. Yeni sezon umutlarımızın yeşerdiği, sakatlıkların olmadığı kupalarla dolu şampiyonlukla taçlanan başarılarla dolu bir sezon olsun.

Aynı Hislere Ortağız, Her Adımında Yanındayız: Fenerbahçe’ye Yeni Sezonda Başarılar Diliyoruz!

Gedik Yatırım olarak bu büyük heyecanı, gururu ve tutkuyu paylaştığımız Fenerbahçe ile aynı hislere ortağız ve yeni sezonda her adımında yanındayız! 

Spora yaptığımız yatırımın sadece bugünün değil, yarının da teminatı olduğuna inanıyoruz. Türk Futboluna ve Fenerbahçe'ye olan sarsılmaz inancımızla daha büyük başarılara birlikte ulaşacağımızdan eminiz. Türk Sporuna verdiğimiz destekle adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar