PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Gedik Yatırım'dan "Bir Kitap Bin Dünya" Projesi

Yayınlanma Tarihi: 01.02.2023

Okullarımızdaki Kütüphane Sayısını Arttırmak En Önemli Sosyal Sorumluluk Hedefimiz

Eğitimin toplumların gelişmesindeki en büyük etken olduğu bilinciyle hareket ediyor, çocuklarımızı da geleceğimizin teminatı olarak görüyoruz. Bu bakış açısından yola çıkarak hem eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak hem de çocuklarımızın gelişimine faydalı olmak adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmenin gayreti içindeyiz.

Bu yıl, Gedik Yatırım olarak “Bir Kitap Bin Dünya” projesi ile yeni bir sosyal sorumluluk çalışması başlattık.

Loading

Adana Buhara Ortaokulu Kütüphane Açılışı

Loading

İlk olarak 2023 Şubat ayında yapımını tamamladığımız Adana Buhara Ortaokulu’nda ilk Gedik Yatırım Kütüphane’mizi hayata geçirerek buradaki okul öğrencilerimize hediye ettik.

19 Eylül 2023 Salı günü Adana Buhara Ortaokulu’nda gerçekleştirilen açılış törenine; Adana Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Sert, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlı, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Bakanı ve Ceo’su Onur Topaç, Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar, Okul Müdürü İsmet Dal, Gedik Yatırım üst yönetimi, Adana Buhara Ortaokulu yönetimi ve okul öğrencileri katıldı.

Her Yıl Binlerce Öğrenciye Dokunacağız

Öğrencilerimizi daha parlak bir geleceğe hazırlamak adına açtığımız bu kütüphanelere bağış yoluyla topladığımız kütüphane kitaplarımız için Gedik Yatırım çalışanlarımızı da dahil ettik. Gedik Yatırım çalışanlarımız iş birliği yaptığımız Scala Yayıncılık’tan tanımlanan kod ile web sitesinden satın aldıkları kitaplar ile ilgili ilgili okullara bağışta bulunarak öğrencilerimize destek oluyorlar.

Oluşturduğumuz bu anlamlı projede sadece iki kütüphane ile kısıtlı kalmayıp 2023 - 2024 öğretim yılında da diğer illerimizde de devam edecek olmanın ve her yıl binlerce öğrenciye dokunarak çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatlarına katkıda bulunacak olmanın gururunu yaşıyoruz.

Loading

İkinci kütüphanemiz Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu’nda açıldı.

Loading

Eğitimin toplum gelişmesindeki en büyük etken olduğu bilinciyle çıktığımız yolda, “Bir Kitap Bin Dünya” projesi kapsamında Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu’nda yaptırdığımız kütüphanenin açılışını gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’muz Onur Topaç, “2023 yılında hayata geçirdiğimiz “Bir Kitap Bin Dünya” projemizle şubelerimizin bulunduğu diğer illerdeki kütüphane ihtiyaçlarını belirleyip sadece 2 kütüphane ile sınırlı kalmayarak yılda 4 kütüphane açmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçirdiği projelerimize bir yenisini daha ekledik. Başlattığımız “Bir Kitap Bin Dünya” projesi kapsamında Balıkesir Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu iş birliğiyle hayata geçirdiği kütüphanenin açılış töreninde basın ve öğrencilerle bir araya geldik.

2 Ekim 2023 Pazartesi günü Gömeç Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu’nda gerçekleştirilen açılış törenine; Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Uras, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç, Balıkesir Şehit Mustafa Güvenç Aldemir Ortaokulu Müdürü Lütfi Ertaş, Gedik Yatırım üst yönetimi, okul yönetimi ve öğrencileri katıldı. Törendeki konuşmasında, öğrencilerin eğitim-öğretim hayatlarına katkıda bulunacak olmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’muz Onur Topaç, eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması için büyük bir gayretle hareket etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Projemizle Yılda 4 Kütüphane Açmayı Hedefliyoruz

Şubelerimizin bulunduğu diğer illerdeki kütüphane ihtiyaçlarını Milli Eğitim İl Müdürlükleri ile görüşerek Adana ve Balıkesir ile sınırlı kalmayıp yılda kütüphane açmayı hedefliyoruz. Projemizin ilk bacağı olan Adana Buhara Ortaokulu’nda yapımını tamamlayıp kullanıma açtığımız kütüphanemizin açılışını da geçtiğimiz hafta gerçekleştirdik.

Loading

Yatırımcı Seminerlerimizle gençlere destek oluyoruz

Loading

Sadece “Bir Kitap Bin Dünya” projemizle değil, aynı zamanda yatırımcı seminerlerimizle de ülkemizde finansal okur yazarlığın gelişimine destek oluyoruz. Bu kapsamda 2022 yılında başlattığımız Gedik Yatırım Yatırımcı Seminerlerimizi 2023 yılı ilk ayı da dahil olmak üzere şu ana kadar 22 farklı ilde gerçekleştirerek, Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve bilincin artmasına olanak sağladık. “Her evde bir yatırım hesabı şart” misyonumuzla ücretsiz olarak düzenlediğimiz bu seminerlerimize, 2023 ve 2024 yıllarında da devam etmeyi planlıyoruz.

Sermaye Piyasalarında Uzman Kişiler Yetiştiriyoruz

Ülkemizde sürdürülebilir büyümenin ancak sermaye piyasaları yoluyla gerçekleşeceğine gönülden inanıyor, doğru anlatım şekliyle yatırımcılarımızın yanında yer almayı önemsiyoruz. Gedik Yatırım olarak 32 yıl boyunca Türkiye sermaye piyasalarına katkı sunmak amacıyla yüzlerce sektör çalışanının gelişimine katkıda bulunduk. Sektörde istihdamın artışına sunduğumuz katkı yanında etkili, bilgili ve sermaye piyasalarında uzman insan yetiştiriyoruz. Başarılı sonuçların ancak nitelikli ekiplerle alınacağının bilinciyle insan kaynağımıza yatırım yapmayı birincil hedeflerimizden biri olarak görmeye devam ediyoruz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar