PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Gedik Yatırım Gönüllüleri

Darülaceze Ziyareti

Kıyı Temizliği

Barınak Atölyesi

Tekerlekli Sandalye Yapım Atölyesi

Gedik Yatırım Gönüllüleri

Yayınlanma Tarihi: 02.08.2022

 

Gedik Yatırım olarak “Gedik Yatırım Gönüllüleri” projemizi 2022 yılında hayata geçirmenin heyecanını yaşadık.

Proje kapsamında, Gedik Yatırım çalışanlarının oluşturduğu gönüllü kadromuz ile farklı alanlarda, farklı STK’larla iş birliği yaparak sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Darülaceze Ziyareti

Gedik Yatırım Gönüllülerimiz Darülaceze Sakinleriyle Kucaklaştı

Gedik Yatırım Gönüllüleri olarak toplumsal sorumluluğun gerekliliklerini yerine getirme gayretiyle ilk çalışmamızı gerçekleştirdik. 2022 yılının ilk gönüllü projesi olan Darülaceze ziyaretimiz ile buradaki büyüklerimiz ile bir araya gelmek, göz göze, gönül gönüle vakit geçirmek adına harekete geçtik. Büyüklerimizin hem hüznünü hem de mutluluğunu paylaştığımız bu anlamlı ziyaretimizin, yardımlaşmanın önemine dair büyük bir farkındalık yarattığını düşünüyoruz.   

Kıyı Temizliği

Kıyı Temizliği Etkinliği

Gedik Yatırım Gönüllülerimiz ile 1 Saat İçinde 70 Kilo Çöp Topladık

Kıyı Temizliği

Gedik Yatırım olarak, çevremizi koruma ve sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk almayı önemsiyoruz. Bu çerçevede, deniz kirliliği ile mücadelede ve deniz ekosistemini farkındalığı yaratmak amacı ile Suadiye Sahil’de Gedik Yatırım Gönüllüleri ile buluştuk.

Gedik Yatırım Gönüllüleri olarak düzenlediğimiz Kıyı Temizleme Etkinliğimizde, öncelikli olarak tespit edilen sahil şeridinde kıyı temizleme çalışmaları yaptık. Bu çalışmalar kapsamında 1 saat içinde 70 kilo çöp topladık.

Sosyal sorumluluk ve gönüllülük projelerinde her zaman yer almaya devam edecek, çalışma arkadaşlarımla birlikte farkındalık yaratacak güzel işlere imza atacağız.

Barınak Atölyesi

Gedik Yatırım Gönüllülerimiz Barınak Hayvanları için kolları sıvadı

2022 yılının bir diğer anlamlı etkinliği ise; eylül ayında soğuk kış günlerine yaklaşırken barınakta yaşayan hayatımızı renklendiren sevimli dostlarımıza özel Barınak Atölyesi etkinliği düzenlemek oldu.

Hem bir takım çalışması oluşturmak hem de barınakta yaşayan dostlarımızın yaşamlarını biraz daha kolaylaştırmak için gönüllüler olarak ekip motivasyonumuzla birlikte kalıcı bir sosyal sorumluluk projesine imza attık.  

Barınak Atölyesi etkinliğinde hazırladığımız kulübeleri Yedikule Hayvan Barınağı’na bağışta bulunduk.

Gönüllülerimiz ile 2023 yılının son çeyreğinde planladığımız TURMEPA ile Kıyı Temizliği ve TOFD ile Tekerlekli Sandalye Yapımı etkinliklerimizle ise “Gedik Yatırım Gönüllüleri” projemizin, her alanda lider olma hedefiyle ilerleyen şirketimizin hayata geçirdiği öncü işlerden biri daha olacağına inanıyoruz.

Tekerlekli Sandalye Yapım Atölyesi

Tekerlekli Sandalye Yapım Atölyesi

Engelli Bireylere Yardımcı Olmak için Tekerlekli Sandalye Yaptık

Tekerlekli Sandalye Yapım Atölyesi

Gedik Yatırım olarak sosyal sorumluluk projelerine verdiğimiz önem doğrultusunda, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü özelinde çalışma arkadaşlarımızla Tekerlekli Sandalye Yapım Atölyesi etkinliği gerçekleştirdik.

El becerisi ve işbirliği ile tekerlekli sandalye birleştirme sürecini öğrenerek engelli bireylere yardımcı olacak 4 Adet tekerlekli sandalye yaptık.

Etkinliğimize  katkı sağlayan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne ve katılarak sağlam sandalye yapma konusunda bizi bilinçlendiren ve gruplarımızı oylayan jüri üyelerimize çok teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

0