PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Gedik Trader

Gedik Trader Nedir?

Hemen İndir

Gedik Trader ile Neler Yapabilirim?

Kullanım Kılavuzu

Veri Yayın Paketleri

Veri Yayını Kullanım Koşulları

Gedik Trader Nedir?

Türkiye’nin yeni nesil yatırım platformu Gedik Trader, BİST Pay (Hisse Senedi) ve VİOP piyasalarında mobil cihazınız ile web üzerinden piyasaları izleyebileceğiniz ve işlem yapabileceğiniz, çeyrek asrı aşkın tecrübe ve uzmanlığımız ile yatırımcılarımızın kullanımına sunmuş olduğumuz yatırım işlem platformudur.

 

Yeni Nesil Yatırım Platformu

Loading

Gedik Trader


Gedik Trader ile aşağıdaki işlemler kolayca yapılabilmektedir;

  • Hem yatırımcılarımız hem de üye olan kullanıcılarımız, Gedik Trader üzerinde kendi seçtikleri menkul kıymetler ile takip listesi oluşturabilir, bu takip listesi üzerinden menkul kıymetlerin detaylı piyasa, teknik analiz verilerine ve haberlere kolayca ulaşabilirler.
  • Piyasalar bölümünden, BIST, VIOP, Döviz, Altın ve Petrol verilerini grafikler ile izleyebilirler.
  • Haberler bölümünden, Anadolu Ajansı üzerinden sağlanan piyasa ve dünya haberleri, gün içinde açıklanacak olan tüm ekonomik verileri takip edilebilir.
  • Gedik Trader Web grafikler üzerinden indikatörlerle teknik analiz yapabilir ve yatırımcılarımız grafik üzerinden alım/satım emri verebilirler.
  • Yatırımcılarımız ve Gedik Trader’a üye olan kullanıcılarımız, veri yayın paketlerini satın alarak piyasaları gerçek zamanlı verilerle takip edebilirler. Veri yayın satışı iPhone’larda Apple Store, Android cihazlarda Google Play Store ve Gedik Trader Web’de ise cep telefonu faturanıza yansıyacak şekilde Pay Guru üzerinden yapılmaktadır.
  • Sanal Borsa seçeneği ile hisse model portföyünüzü test edebilirsiniz. Sanal Borsa, Gedik Trader ile hem web hem de mobil uygulama aracılığıyla Sanal Borsa oynama imkânı sağlamaktadır. Sanal Borsa, hem deneyimli hem de yeni yatırımcılar için hisse senedi tercihlerini deneme imkanı sağlar. Sanal Borsa ücretsizdir. 

Gedik Trader’ı hemen indirin, uzman kadromuzun tecrübemizden ve size özel avantajlardan faydalanın!

apple
apple
apple

Gedik Yatırım Hesabınız Yok mu?

Henüz Gedik Yatırım hesabınızı açmadıysanız Gedik Yatırım Hızlı Hesap uygulamamız üzerinden şubeye gitmeden dakikalar içinde yatırım hesabınızı açabilir, sonrasında Gedik Trader uygulamasını indirerek güvenli yatırıma başlayabilirsiniz.

Gedik Trader ile Neler Yapabilirim?

Yatırım işlemlerinizi Gedik Yatırım ile Gedik Trader üzerinden yapın, çeyrek asrı aşkın tecrübe ve avantajlardan faydalanın.

Gedik Trader'ı Nasıl Kullanabilirim?

Gedik Trader'ın tüm özelliklerini görmek ve kullanım kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Gedik Trader’a Yatırımcı girişinden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapan yatırımcılarımız ile üye girişi yapan Gedik Trader kullanıcıları, veri yayın paketi satın alabilir, aldıkları paketin özelliğine göre gerçek zamanlı olarak piyasaları takip edebilirler.  

Borsa İstanbul piyasalarında oluşan veriler, Borsa İstanbul’un lisanslı veri dağıtım kuruluşları üzerinden eş zamanlı, gecikmeli ve gün sonu şeklinde yatırımcılara ulaştırılmaktadır.

Piyasa ihtiyaçları doğrultusunda, zengin içerikli farklı veri paketleri oluşturularak yatırımcıların kullanımına sunulmuştur. BIST piyasalarına ait veriler dışında bazı yurt içi kurumların ve yurt dışı borsaların verileri de Borsa İstanbul tarafından dağıtılmaktadır. 

Veri Yayın Paketleri

BİST Veri Yayın Paketleri ve içeriklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu paketlerden ihtiyacınız olanı Gedik Trader üzerinden kolayca alabilir, aldığınız paketi Gedik Trader web veya mobil uygulamalarında ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Veri Yayını Kullanım Koşulları

Gedik Yatırım veri yayını kullanım koşullarına ve ücret bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.