Qua Granite Halka Arzı

Yayınlanma Tarihi: 02.04.2021

Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret AŞ, 5 Nisan ve 6 Nisan 2021 tarihlerinde 16,46 TL sabit fiyatla Borsa’da Satış yöntemi ile halka arz ediliyor. Borsa İstanbul Birincil Piyasada talep toplama saatleri 10.30-13.00 arasıdır.

Talep toplama işlemi emir iletim kanalları üzerinden gerçekleşecektir. Talep günü satış yaparak T+2’deki net artı bakiyeniz ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Borsa İstanbul, dağıtımda talepleri yatırımcı hesabı bazında dikkate almamaktadır. Dağıtım, MKK sicil numarası kullanılarak yatırımcı bazında zaman önceliği esasıyla ilk emire dağıtım yapılacaktır. Diğer emirler dağıtıma konu edilmeyecektir. Dağıtım, halka arzın ikinci günü, birincil piyasa işlem süresinin bitişini takiben Borsa İstanbul tarafından yapılacaktır. Dolayısıyla, birden fazla talep girişi avantaj sağlamayacaktır.

Şirket, sermaye artırımı yoluyla 15.000.000 adet pay ve ortak satışı yoluyla 9.000.000 adet pay olmak üzere toplam 24.000.000 adet payın halka arzını gerçekleştirecektir.

Belirlenen halka arz sabit fiyatının zımni FD/FAVÖK karşılığı 8,5x olarak hesaplanmıştır.

Şirket ve halka arz edilecek paylarla ilgili bilgileri içeren izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (www.kap.gov.tr) ve şirketin web sitelerinde yayınlanmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Yazılar