PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

TRY Çiftlerinin İşleme Açılması

TRY Çiftlerinin İşleme Açılması

Yayınlanma Tarihi: 04.01.2022

Değerli Yatırımcımız,

TRY çiftlerinde 5 Ocak 2022 saat 11:30 itibariyle yeni pozisyon açılabilecektir. 

Piyasada oluşabilecek yüksek volatilite ve/veya düşük likidite kaynaklı TRY çiftlerinde normalin üzerinde spread açılmaları, ani fiyat boşlukları (GAP) ve kotasyon sorunları oluşabilir.

Piyasa emirleriniz, emri gönderdiğiniz anda gördüğünüz fiyat seviyesinden farklı bir fiyattan gerçekleşebilir. Bekleyen emirleriniz (TP, SL, Limit, Stop) belirlenen fiyat seviyelerinden farklı bir fiyattan gerçekleşebilir.

Aşırı spread açılmalarına bağlı olarak hedge edilmiş pozisyonların kapanmasına sebep olabilir. Hesabınızda yeterli teminat bulunmaması durumunda belirlenen stop out seviyenizin altında bir seviyeden pozisyonlarınız kapanabilir.

Söz konusu piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak işlem yapmanızı, mevcut işlemlerinizi belirtilen risklere karşı gözden geçirerek teminat seviyelerinizi kontrol etmenizi ve risklerden kaçınmak amacı ile hesabınızda yeterli miktarda teminat bulundurmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

Loading

İlginizi Çekebilecek Yazılar