PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Ramazan Bayramı ve Banka Tatil Programı

Ramazan Bayramı ve Banka Tatil Programı

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2022

Değerli Yatırımcımız,

2 Mayıs 2022 Pazartesi günü Banka Tatili programını  ve 2 Mayıs 2022, 3 Mayıs 2022, 4 Mayıs 2022 Mayıs günleri Ramazan Bayramı Tatil programını aşağıda görebilirsiniz.

ramazan bayramı

 

Ramazan Bayramı sebebiyle özellikle TRY çiftlerinde likidite daralması, spreadlerde artış ve fiyat boşlukları görülebilir. Açık pozisyonlarınız spreadlerde artış ve fiyat boşlukları sebebiyle belirlenen stop out oranınızın altında bir seviyeden kapanabilir. Bekleyen emirleriniz (Limit, Stop, TP, SL) belirlediğiniz fiyatlardan gerçekleşmeyebilir ve fiyat boşluklarına maruz kalabilir. Piyasa emirleriniz, emri gönderdiğiniz andaki fiyattan farklı bir fiyattan gerçekleşebilir. Aşırı spread açılması hedge edilmiş pozisyonlarınızın kapanmasına neden olabilir. 

Tatil sebebiyle bankalar kapalı olacağından 2 Mayıs 2022, 3 Mayıs 2022, 4 Mayıs 2022 tarihinde USD, EUR ve GBP, TRY banka havale işlemlerinin normal şekilde yapılabileceğini, bankalar arası teminat yatırma işlemlerinin bankalar tarafından bir sonraki iş gününde işleme alınacağını, yatırımcılarımızın söz konusu piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak teminat seviyelerini kontrol etmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.

Loading

İlginizi Çekebilecek Yazılar