PİYASA VERİLERİ

Son Değer

Değişim

*Veriler, 15 dakika gecikmeli olarak gelmektedir. Borsa İstanbul seans saatleri içerisinde veriler temin edilmekte olup Borsa İstanbul'un kapalı olduğu gün ve saatlerde son işlem gününün kapanış verisi yansıtılmaktadır.

BIST 100

Loading
Gedik Yatırım'da Hesap
Açmak Çok Kolay!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman şubeye gitmeden, beklemeden görüntülü görüşme ile kolayca hesap açabilirsiniz.

Noel Tatil Programı

Noel Tatil Programı

Yayınlanma Tarihi: 23.12.2022

Değerli Yatırımcımız,

23 Aralık 2022 Cuma, 26 Aralık 2022 Pazartesi ve 27 Aralık 2022 Salı günü Noel Tatili sebebiyle aşağıdaki ürünlerde saat değişikliğine gidilmiştir.

noel tatil duyurusu

Tatil sebebiyle tüm Forex ve CFD ürünlerinde likidite daralması, spreadlerde artış ve fiyat boşlukları görülebilir. Açık pozisyonlarınız spreadlerde artış ve fiyat boşlukları sebebiyle belirlenen stop out oranınızın altında bir seviyeden kapanabilir. Bekleyen emirleriniz (Limit, Stop, TP, SL) belirlediğiniz fiyatlardan gerçekleşmeyebilir ve fiyat boşluklarına maruz kalabilir. Piyasa emirleriniz, emri gönderdiğiniz andaki fiyattan farklı bir fiyattan gerçekleşebilir. Aşırı spread açılması hedge edilmiş pozisyonlarınızın kapanmasına neden olabilir. 

Tatil sebebiyle 26 Aralık 2022 Pazartesi ABD, Avrupa ve İngiltere'de; 23 Aralık 2022 Cuma ve 27 Aralık 2022 Salı günleri İngiltere'de bankalar kapalı olacağından banka havale işlemlerinin normal şekilde yapılabileceğini, döviz cinsinden bankalar arası transfer işlemlerinin bankalar tarafından bir sonraki iş gününde işleme alınacağını, yatırımcılarımızın söz konusu piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak teminat seviyelerini kontrol etmeleri gerektiğini önemle hatırlatırız.

Saygılarımızla;

İlginizi Çekebilecek Yazılar