Kampanya Detayları

Önemli Hatırlatma

Avantajlar

Bülten Aboneliği

Gedik Yatırım'da Hesap Açanlara Fenerbahçe Maç Bileti Hediye!

1 Ekim Pazar günü oynanacak Fenerbahçe – Çaykur Rizespor maçını Fenerbahçe Maraton alt tribününden izlemek için yapman gerekenler çok kolay. Kampanya koşullarını aşağıda görebilirsin.

  • Kampanya, 18.09.2023 00.00’da başlar ve 28.09.2023 23.59’da sona erer.
  • Kampanya dönemi içinde Gedik Yatırım’da kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere pay piyasası ve/veya VİOP işlemlerine yönelik olarak yeni yatırım hesabı açan ilk 4 yatırımcı ödüle hak kazanacaktır.
  • Her karşılaşma için belirlenmiş olan kampanya dönemi içinde Gedik Yatırım’da kaldıraçlı alım-satım hariç olmak üzere pay piyasası ve/veya VİOP işlemlerine yönelik olarak yeni yatırım hesabı açan ve açılan yatırım hesabında her karşılaşma için belirlenmiş olan kampanya bitiş tarihi itibarı ile en yüksek bakiyeye sahip olan 1 yatırımcı ödüle hak kazanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için güncel tarihli Fenerbahçe Passolig sahibi olunması gerekmektedir. Talihlilerin passolig kartlarına ait biletler tarafımızdan tanımlanacak olup SMS, e-posta veya yatırım temsilciniz yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.
  • Promosyona konu hediye edilecek maç bileti başkasına devredilemez.
  • Kampanyadan yararlanmak için kampanya için bu internet sayfası üzerinden hesap açılış sürecinin başlatılması gerekmektedir.
  • Gedik Yatırım çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Maç biletlerinin nakit karşılığı yatırımcıların hesaplarına yatırılmayacaktır.

Önemli Hatırlatma

Kampanyaya katılmak için sadece bu sayfa üzerinden hesap açılış sürecini başlatman gerektiğini unutma.

Yani sadece aşağıdaki HESAP AÇ butonunu tıklamalısın. Başka bir kanaldan hesap açılış sürecini başlatırsan maalesef kampanyaya dahil olamazsın.

 

Gedik Yatırım’da Hesap Açmanın Avantajları

Alım-satım işlemlerinizi Gedik Yatırım ile yapın, çeyrek asrı aşkın tecrübemizden ve sunduğumuz avantajlardan faydalanın.

İstediğiniz Analiz ve Raporlar E-Posta Kutunuza Gelsin

Piyasadan haberdar olmak için analiz ve raporlarımıza ücretsiz abone olun.

Sadece ilgilendiğiniz yatırım ürününe dair raporları alın, e-posta kalabalığından kurtulun.