Gedik Yatırım’dan Etiler Private Şube

Gedik Yatırım Etiler Private Şube

Yayınlanma Tarihi: 01.02.2022

Gedik Yatırım’ın şube ağı büyüyor.

Türkiye sermaye piyasalarının en geniş şube ağına sahip kuruluşu Gedik Yatırım, hizmet ağını her geçen gün genişletiyor. 2022 yılı itibari ile 30 şehirde 45 şube ile faaliyetlerini sürdüren Gedik Yatırım’ın geçtiğimiz günlerde hizmete giren İstanbul Etiler Private şubesinin açılış töreni, Gedik Yatırım üst yönetimi, şube müdürü, şube çalışanları ve yatırımcılarının katılımı ile 26 Mayıs’ta yapıldı.

Açılışta, Gedik Yatırım’ın ana sponsoru olduğu Voleybol Milli Takımları temsilen TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem Dündar, Sıla Çalışkan, Saliha Şahin yer aldı.

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, Türkiye çapındaki şubeleşmesini hız kesmeden sürdürüyor. Mart sonunda İzmit şubesini yatırımcılarla buluşturan Gedik Yatırım, geçtiğimiz günlerde İstanbul Etiler Private şubesini de hizmet ağına ekledi. İstanbul Etiler Private şubesinin açılış töreninin ev sahipliğini Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç, Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar ve Şube Müdürü Evrim Ekici yaptı. 26 Mayıs’ta Gedik Yatırım Etiler Private şubesinin bahçesinde gerçekleşen açılışa, Gedik Yatırım üst yönetimi, şube çalışanları ve yatırımcılarının yanı sıra şirketin ana sponsoru olduğu Voleybol Milli Takımları temsilen A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem Dündar, Sıla Çalışkan, Saliha Şahin ve TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ katıldı.

Etiler Private şubesi ile Gedik Yatırım, sunduğu varlık yönetimi hizmeti kapsamında, yatırımcılarının beklentileri doğrultusunda, hisse senedi, VİOP, yatırım fonları, türev ürünler, eurobond gibi çeşitli yatırım alternatifleri ile yatırımcılarının birikimlerine değer katmayı hedefliyor.

Yeni dönemde hızlı bir büyüme atağına giren şirket, yatırımcılarla buluştuğu şube sayısını artırmaya devam edecek.

Loading

İlginizi Çekebilecek Yazılar